reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

s7.jpg
 
reklama
Dokładnie taki. Baby active Jet Snake. Jestem z niego bardzo zadowolona. 3 w 1 gondolka, spacerówka i nosidełko samochodowe z funkcją wpięcia w stelaż wózka. Lekki, łatwy w obsłudze, spacerówka i gondolka z możliwością wpięcia przodem i tyłek do kierunku jazdy. Jedyna wada jest taka, że zajmuję dużo miejsca w samochodzie. My mamy kombi więc problemu nie ma, ale jak ktoś mam małe autko to już cienko to widze. No i cena juz dużo mniejsza niz 3 lata temu:tak:
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie kwietniowe:-)
Jestem w tym szczęśliwym gronie mamus i terminowo powinnam urodzić 15 kwietnia 2014 roku.
U mnie już prawie koniec 3 miesiąca ale samopoczucie ciagle nie zachwyca:confused:
Kochane a jak u Was samopoczucie i ogólne odczucia?
 
u mnie podstawa żeby wózek był lekki bo na 2 piętro będę wnosić :-) i właśnie chciałam 3 w 1. Ja zakochałam się w dwóch tutek grander i bebetto solaris red collection ale ten drugi to nie ma za dobrej opinii i coś czuję, że wszystko będzie później kupowane i wybierane na ostatnią chwilę. :-)
 
Super wielkie dzięki za zdjęcie. Zaraz zobaczę na allegro jak to się wszystko cenowo przedstawia :-D:-)

A i polecam wózki na stelażach aluminiowych. Jak kupowaliśmy Młodemu to ja jak zwykle chciałam taniej i nawet miałam kupić jakiś taki powiedzmy zwykły ciężki wózek, na co mój mąż stanowczo " jak chcesz, ale zobacz jaki jest ciężki, a to Ty głównie będziesz go znosiła i wnosiła na 1 piętro + pakowanie do samochodu". I tu miał racje!!!!!On wiecznie za granicą, a ja bym sie męczyła z ciężkim wózkiem. Więc polecam przemyśleć zakup. Może warto kupić używany ale lekki:tak:

P.S. Sorki, że tu się rozpisałyśmy, wybaczcie.
 
Właśnie sorki, jak któraś niezainteresowana. :-) TruskawkowaMamba dziekuję za opinię na pewno wezmę ten wózek pod uwagę :-) kruszynka87 niestety o dolegliwościach nic Ci nie powiem bo ja takich rzeczy nie miałam. jedyne co mnie teraz dopadło to wypijanie soku z kiszonych ogórków i bardzo dużo śpię, ale jak już się obudzę tak ok 13:00 to jak mężulek wraca do domu to ma przerypane bo musi ze mną sprzatać, ostatnio kazałam przestawiać łóżko a tydzień temu skończyliśmy remont kuchni. Dodam że od 1.08 jak tylko dowiedziałam się o ciąży był to 4 tydzień mój lekarz położył mnie do łóżka tylko mogłam do łazienki, potem wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, ale już od 3 tyg jest dobrze więc energia mnie rozpiera i niedługo wracam do pracy :-)
 
Witam nowe forumowiczki:) Ja na razie o wózku nie myśle:) Zamierzam zająć sie zakupami dopiero w 6 miesiacu. Jakos tak przesądna jestem:)
 
Cześć,
Zajrzałam w końcu a tu tyle postów, że chyba ich już nie nadrobię ;) Idziecie jak burza dziewczynki :)

Ja od miesiąca leżę i leżę. Moje krwiaczki się wchłonęły, jednak ciągle plamię, teraz już bardziej na brązowo. Idzie to strasznie wolno, ale poprawa jest. Mam taką kiepską kondycję przez to leżenie, że jak poszłam ostatnio do apteki, która jest w bloku obok, to wróciłam do domu z czarnymi plamami przed oczami, nawet nie pamiętam jak do łóżka dotarłam. Masakra jakaś. I gdzie ta energia, która powinna się pojawić w 2-gim trymestrze ...
Jedyny plus to taki, że mdłości o 90% ustąpiły, ale na wadze ciągle -5kg. Mój mąż się zachwyca chudymi nóżkami i dużymi piersiami hehe :)

Życzę Wam miłej reszty dnia i postaram się częściej zaglądać :-)

Zapomniałam dodać, że badania prenatalne wyszły u mnie ok, mam juz wyniki i są bardzo dobre. Teraz czekam na pierwsze kopniaki z utęsknienie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie ciężarówki w piątek :-)
Szczególnie serdecznie witam nowe forumowiczki :-)
Marteczka - nie zazdroszczę przeżyć:szok: To musiał być straszny dzień i noc, mam nadzieję, że pierwsze takie o ostatnie, a reszta ciąży upłynie ci na samych miłych rzeczach :-)

Ja też mam problemy z przyjmowaniem płynów w ciąży. Herbaty blee, kawa blee, mleka od dziecka nienawidzę, chodzę wszędzie z butelką wody mineralnej i wmuszam po parę łyków, tak żeby ten litr chociaż dziennie wypić + do tego jakiś sok, zjem pomarańczę i jakoś jest.
Jedzenie zdecydowanie lepiej mi wychodzi ;-)
Tylko, że ruskich mi się zachciało:cool2:, i kto mi je zrobi....No kto? :-(
Truskawkowa Mamba bardzo mi się podoba twój wózek :-) Czy na on może taka folię przeciwdeszczową. W Irlandii to rzecz że wszech miar przydatna ;-)

Dzisiaj oficjalnie zaczął mi się 2 trymestr :cool2:
ogromnie się cieszę:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry