reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hej dziewczynki :)

katix to super :) ciesze sie ze wszystko w porzadku.

ola10 - jakto nie chca? a mozna to jakos prywatnie moze zalatwic?

ja tez mam ochote na cytrusy i kwasne owoce, na mieso patrzec nie moge, a jak juz poczuje to mam od razu mdlosci.
 
reklama
Witam wieczornie. Eh kiedy ja bede miala wiecej czasu na forum???? Chyba nie predko. Dzisiaj 3 dzien pracy a ja padam. Strasznie kiepsko sie dzisiaj czulam. Slabo mi sie robilo co chwila, wieczorem niedobrze. Ogolnie bez sil jestem. A jutro calutki dzien w pracy bo najpierw szpital a potem przychodnia do 19. Nie wiem jak dlugo tak pociagne. Dobrze ze to tylko jeden dzien w tygodniu taki no i potem weekend.

Niby nie mam zadnych uciazliwych dolegliwosci, nic mnie nie boli a jednak wydolnosc organizmu mniejsza. A chcialabym pracowac chociaz do konca stycznia!! Potem moze mnie wysle na jakies staze to bedzie luz, ale na razie conajmniej miesiac musze siedziecc u siebie na oddziale.

Ehh czwarty dzien nie ma meza w domu i stesknilam sie za nim. Jakos mi sie smutno zrobilo. Ide spac :-)
 
Dziewczyny czytam i czytam i musze zapytac wiem to bedzie glupie bo drugie dziecko w drodze,ale o co chodzi z tym konfliktem krwi i czym to grozi? ja niewiem ale w pierwszej ciazy nierobili bylemu zadnych badan na grupe krwi a wiec nie wiedzieli jaka on ma ( jaka ma syn do dzisiaj niewiem) teraz zrobili mi mam A+, ale jaka D. ma tez niewiem:-/ kurde cos nie tak z tym krajem czy to nie jest tak wazne???
 
Katix gratuluje wizyty:tak:

lizzy- mnie tez boli posladek prawy:-) tzn boli mnie tak jakby noga ale juz tu w posladku, ból pojawia się wieczorem i zalezy jak sie ułoze czasami jest czasami nie a momentami to tak chwyci że ruszyć się nie mogę

kroczek- a to ciekawe bo ja mam ochote na kwasne i na mięcho. dzisiaj zakupiłam sobie sok pomaranczowy i wypilam caly karton w pół dnia co jest dziwne bo ja soków nie pijam tylko wodę. w ciąży z Alanem uwielbiałam sok pomaranczowy i to najkwasniejszy z kwaśnych. a za mną cały dzień chodzi kapuśniak i gdyby nie to że nadal boli głowa to bym ruszyła do kuchni i nagatowała cały gar ale odpuszczę i jutro ugotuję

katix- jak po wizycie

a co do krwi ja mam ARHd- maz plusowa wiec mamy konflikt. w ciąży z alanem mialam zastrzyk z imunoglobuliny w chyba 20 tyg. i po porodzie. gadałam z moją gin i powiedziala ze zrobi mi zastrzyk ok 20 tyg. ale nie gwarantuję ze w szpitalu mi po porodzie zrobią bo nie chcą:szok::wściekła/y: co to ku...a znaczy nie chcą.póki co nie gnębię tematu jak bedzie bliżej to się dowiem co i jak.

Ola jak to nie chcą podawać? W końcu to nie Twoje widzi misie tylko dla bezpieczeństwa.
Obalam mit ;-) W drodze jest chłopak, a od mięsa mnie odrzuca, za to z cytrusów niemal codziennie robię sobie sałatkę.

A ja jestem bardzo ciekawa co się w brzuszku u mnie kryje:tak: Najważniejsze żeby było zdrowe.

Witam wieczornie. Eh kiedy ja bede miala wiecej czasu na forum???? Chyba nie predko. Dzisiaj 3 dzien pracy a ja padam. Strasznie kiepsko sie dzisiaj czulam. Slabo mi sie robilo co chwila, wieczorem niedobrze. Ogolnie bez sil jestem. A jutro calutki dzien w pracy bo najpierw szpital a potem przychodnia do 19. Nie wiem jak dlugo tak pociagne. Dobrze ze to tylko jeden dzien w tygodniu taki no i potem weekend.

Niby nie mam zadnych uciazliwych dolegliwosci, nic mnie nie boli a jednak wydolnosc organizmu mniejsza. A chcialabym pracowac chociaz do konca stycznia!! Potem moze mnie wysle na jakies staze to bedzie luz, ale na razie conajmniej miesiac musze siedziecc u siebie na oddziale.

Ehh czwarty dzien nie ma meza w domu i stesknilam sie za nim. Jakos mi sie smutno zrobilo. Ide spac :-)[/QUOTb]



Marcia ja też tęsknię za moim mężem:-( Od ponad miesiąca widuję go raz na 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
no tak mi powiedziała ginekolog że po porodzie robia badania i jak wyjdą przeciwciała (a wiadomo ze wyjdą po wczesniejszym podaniu imunoglobuliny w 20 tyg.) to nie chcą dawać. tak to zrozumiałam. chociaż dla mnie to sensu nie ma bo szczerze mówiac nie interesowałam sie tematem dogłebnie mimo że u mn ie konflikt może wystąpić. jak bede we wtorek na wizycie to dopytam co i jak bo peewnie juz na następnej tj za 4 tyg. bede juz musiał wziaść ten zastrzyk.
 
reklama
Witam Was mamusie, chciałam poinformować że jestem świeżo po badaniu usg 1. trymestru i okazuje się że wszystko jest wspaniale - wyniki pomiarów są w porządku, dzieciątko ma 5,3 cm, normalnie kręciło się i machało rączkami, aż nie mogłam uwierzyć, bo pierwszy raz je zobaczyłam a przecież ani trochę go jeszcze nie czuję! Jestem MEGA szczęśliwa!! I też nic nie przytyłam, brzuch wcale specjalnie nie urósł, a tu taka niespodzianka i mogę teraz spokojnie się cieszyć :-D:-D:-D
 
Do góry