reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Dziewczynki, co tam Wasze brzusie ;P Ja mam brzuch 112 cm!!! Z Szymkiem pod koniec miałam prawie 130...

Byłam u dentysty, zakleiła mi 8, może w końcu będzie spokój, bo co kilka dni miałam większy lub mniejszy ból, a tak 8ka już z dziurą wyszła... Pani dr powiedziała, że to na pewno od niej boli - i mam spokój. Znieczulenie zeszło i nic nie boli :)

Mama mi kupiła dwie fajne koszule do karmienia :)

Pajkaa - a jak Ci wyszła wróżba?? A może się okaże, że bliźniaki?!?!?! ;P

Ullana - zrób sobie tę wróżbę z igłą :) zawieś igłe na nitce i trzymaj ją nad brzuchem i zobacz czy z pozcji nieruchomej zacznie się kręcić w kółko (dziewczynka) czy zrobi się wahadełko (chłopiec). Mi się sprawdziło ;) z Szymkiem. Teraz też wychodzi tak jak z USG i jak z wykresu ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tylko na szybciutko
my za przedszkole płacimy 460 zł plus 11 zł dziennie wyżywienie - za marzec wyszło nam 691 [bo mieliśmy odliczenia za poprzedni miesiąc, a babka jest o tyle fajna że nam odlicza nawet z czesnego za nieobecności] - taki pełny miesiąc to trzeba liczyć ok 700 tak czy inaczej
 
Czesc Aniula:-)

Pajka, a moze jest jakis hotel tuz przy miejscu gdzie jest wesele? Moj brat mial w takim miejscu, gdzie akurat budowali hotel, ale gdyby byl gotowy to bym zabrala opiekunke i Melise do hotelu. Kochana w najgorszym razie zabierzecie malenstwo. Pol rodzinki bedzie chcialo sie zaopiekowac, zobaczysz:-) W TR zawsze zabiera sie dzieci na wesela, a jest na nich strasznie glosno i tloczno. Tutejsze dzieci sa przyzwyczajone do halasu.

U nas glupia sytuacja. Moj m ma siostre w Niemczech, ona ma dwoch synkow i obaj mieli dzisiaj operacje wycinania polipow. Nikt nam o tym nie powiedzial, siostra m tez nie wspomniala. Rodzina nie mogla sie do niej dodzwonic, ona stwierdzila, ze wszyscy o tym zapomnieli i obrazila sie na amen. Powiedziala, ze mamy wszyscy d niej juz nigdy nie dzwonic. Ja cos czuje, ze tesciowa zapomniala, nam wmawia, ze nam mowila, ale na 100000% nie mowila. Ja bym w zyciu o czyms takim nie zapomniala. Jak moj m zapytal tesiowa kiedy mowila, to powiedziala - no wtedy. Ja 2 dni temu pol godziny gadalam przez tel ze szwagierka i tez nic nie wspomniala...nieprzyjemnie sie zrobilo, zwlaszcza, ze moj m uwielbia jej synkow i oni jego tez. Ona na emigracji, teskni jej sie, jest teraz w stresie i to pewnie spotegowalo jej reakcje...
 
Rysia a nie mowilas na odwrot z ta nitka? ze wahadelko na dziewczynke?
Fajnie, ze bedziesz miala spokoj z 8mka na jakis czas.

IiM trzeba jakos jej wytlumaczyc jak bylo naprawde.. ale obrazac sie nie powinna, to dziecinne.

Mnie rozklada, sliny nie moge przelknac :(
 
Ollenka - nie, na 100% mówiłam, że kółeczko na dzewczynkę a wahadełko na synka, co z resztą jest nawet logiczne :p

IiM - na pewno wszystko się wyjaśni, ale fakt, głupia sytuacja... I na pewno powiedziała tak w stresie, myślę, że przejdzie jej jak chłopaki się lepiej poczują :)
 
witam się

Rysica mnie wróżba wyszła raz chłopak raz dziewczynka :-D nie na pewno jest jedna dzidzia:):) wróżba z obrączką wychodziła, ze dziewczynka...

IiM jest możliwość wynajmu pokoi tam gdzie jest wesele... no nie wiem bedziemy myslec...

Anula witaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się,
pięknie dzisiaj od samego rana ptaki ś[iewały...wiosna idzie. Wczoraj w końcu kupiłam Piotrkowi kurtkę, taką jaką chciał, podobną do tej, którą ma M...bo Piotrkowi zależy, zeby ubierać się podobnie do taty:-)...I jak dzisiaj rano wychodzili do szkoły, niesamowicie fajnie razem wygladali - duży i mały mężczyzna, podobnie ubrani:-).

Dobra....idę zrobić się na bóstwo (o ile to możliwe majac chwilowo posturę wieloryba)...dzisiaj poranek w łazienkowym spa;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry