reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
no wlasnie nie wiem co jest wkurza mnie wszystko bardzo szybko, ze mala nie slucha polecen, ze maz nie slyszy co do niego mowie, ogolnie caloksztalt, a jeszcze dzis dostalismy zaproszenie na wesele bez malej akurat osoby ktore nas zaprosily rozumiem, moirodzice tez ida na to wesele wiec pozostaje niania ktora sobie slono policzy zapewne

np teraz znowu m przechodzac walnal w moje krzeslo i sobie poszedl ani przepraszam ani nic czy on nie umie lazic inaczej niz jak slon wrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
martusia ja takie dni mam teraz non stop...wszystko mnie wyprowadza z rownowagi:(
A co do wesela to ciesz sie, bo wesele z dzieckiem to katorga...

Pajka no jak uwazasz, ja bym to brala za wielka niewiadoma...tak samo jak u mnie;)
 
AAa Martusia czyli masz tzw. "nerwa" :-) przejdzie, kazdy czasem tak ma. A na weselu dobrze sie wybawicie. Masz jakas zaufana nianie lub np. kuzynke, ktora nie idzie na wesele a Twoja mala ja lubi?
Ja wczoraj mialam taki troche kryzys, dzisiaj jest juz lepiej.
 
Sweety mam koleżankę, której cały czas mowili, ze bedzie synus na kilku usg "bylo widać" a urodziła sie córa... nigdy nie ma % pewności:) no jest jsak sie urodzi...:-D

Ollena ale mnie to jest obojętne co będzie:-D nie przywiązuję do płci w ogóle wagi... liczy się to, by zdrowe było i liczy sie to, aby się urodziło... a co to jest najmniej ważne dla mnie co innego gdyby ten lekarz poświęcił sporo czasu tak jak na badaniach prenatalnych a i dzidzia nie byla tak ułozona jak na badaniach bo byla bokiem i głowką...no i nie sprawdzał pod kątem plci a ja nawet nie pytalam... równie dobrze mógl sobie tak powiedzieć:)
 
iza mam tu u mnie na wsi taka rodzine ktora znam juz 12 lat, maja 8 dzieci, z jedna z ich corek sie przyjaznie (monika) teraz jest daleko bo mieszka w warszawie, wyjechala na studia i do pracy po sredniej szkole do ktorej chodzilysmy razem, maja tez corke (agnieszke) jeszcze niepelnoletnia ale juz pare razy zostawala z oliwka jak ona nie bedzie mogla to w razie co zajmie sie oliwka mama tych dzieci, ogolnie super rodzinka, nawet poglady maja podobne do naszych, dla mnie to takiwzor rodziny mozna powiedziec
 
reklama
Do góry