reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Agula Współczuje,mnie tak glowa bolala przez jakis czas ale po cesarce,efekt uboczny znieczulenia.I dokladnie tak samo jak opisujesz. A nogi mi nie puchly,tylko strasznie sie pocilam,chyba te wody ze mnie schodzily....,super ze malutka tak ładnie spi:-) Oby tylko takie byly.

Moje dziecię wstalo o 6:30.O 9 poszla do naszej sypialni,ja wchodze a Maja przytulona do misia spi w naszym łózku,i spi do teraz,niewiem co ją tak zmogło.Mialysmy isc na zakupy,Jacek za godzine wraca z pracy,a nie mam nic na obiad.Bede kombinowac i bede musiala cos wymyslec na obiad z tego co zostalo.Nie bede jej budzic.Do godzinki chyba wstanie;-)
 
reklama
witam dziewczyny

agula
gratulacje szybkiego porodu nie zazdroszczę położnej ważne że już po wszystkim

kasik kciukasy za twoją siostrę będzie na pewno dobrze choć wiem ile ją to wszystko musi nerwów i stresu kosztować

buziaczki dla wszystkich
 
Eh... Mlody nie dosc ze zabkuje to jeszcze chory, ja nie wyrabiam - jego fazy placzu, ktorego nie mozna niczym uspokoic dorpowadzaja mnie do granic wytrzymalosci. Bezradnosc to paskudne uczucie. Wieczorami lece na pysk ze zmeczenia.
 
Ewafoto
-Paulina-
fajnie że dołączyłyście co raz więcej dziewczyn w początkowym etapie ciąży:-)
 
reklama
Do góry