reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Czujna dziewczynka, czujna...:-D

tia... moja też... to samo, je je je śpi... leży, czekam aż bardziej twardo uśnie, odkładam a ona zaczyna się kręcić przeciągać i oczy otwierać.......................

ale odkąd piję te herbatki laktacyjne i jej daję koperek, to nie krzyczy już a przez sen mruczy i bączki puszcza......

Nikolaa - laktozę wyeliminować, czyli że co? no bo nabiał wyeliminowałam, już 4 dzień, i poprawa mała, raczej dzięki koperkowi niż braku laktozy bo kupki dalej za luźne, więc to nie od nabiału...
 
reklama
Rysica, w zasadzie jesli Ty pijesz herbatki z koperkiem to juz mala problemow miec nie powinna.

Za to ja glupia, nauczylam Karola spac ze smoczkiem. GLUPIA!! Bo jak spal ladnie cala noc, tak teraz smoczek mu z ryjka wylatuje i jest kwekanie, stekanie i marudzenie, wiec musze wstac, wsadzic "knebel" w dziob, "pomymac" i maly zasypia. Potrzebny byl mi ten smoczek jak kolczyk w jezyku...
 
Hej dziewczyny.
Muszę się pochwalić ..byłam dziś u lekarza,dzidzia rośnie jak na drożdżach,nadgoniło i teraz usg wskazuje 11 tc.tylko tydzień różnicy między OMC a USG.HURRAAAA jestem taka szczęśliwa jest już takie ruchliwe,kopie nóżkami i macha rączkami:-D.Następną wizytę mam za 3 tyg.Dalej mam brać dup....i luteina,a już myślałam że odstawi mi leki,bo podobno wszystko w porządku żadnego zagrożenia,więc po co te leki:-(Dziewczyny czy wy robiłyście badania genetyczne?
 
aga - super wieści :D

A my dzisiaj byliśmy na tzw wizycie patronażowej, Monisia w 10 dni przybrała na wadze 300g, pani doktor powiedziała, że ładnie przybiera :) pochwaliła, że karmię piersią, przepisała Debridat (bo z nią rozmawiałam o tych bólach brzuszka przy prykaniu) i jeszcze kazała podawać Biogaię. No zobaczymy, będziemy próbować. Póki co Monia zjadła ok 14 "obiadek" na placu zabaw (akurat wróciliśmy z przychodni i z Szymkiem zostaliśmy na placu zabaw) i śpi sobie grzecznie do teraz :D Może już będzie lepiej?
 
klaczku poloz Karola na boczku i przyloz pieluszke do smoczka delikatnie, nie wypadnie mu:) moja smoczka do usypiania potrzebuje, choc teraz coraz rzadziej, ale jak cos to przytykam i nie wypada a jak chce sama wypluc jak juz twardo usnie to i tak wypluwa:)

Rysia a co to jest ten drugi lek co Ci dr przepisala?
 
Ollena, ale on sie kreci jak bak w czasie spania! Zaczyna wygiety w banana, potem gdzies wedruje w gore lozeczka, juz widzialam jak kombinowal przewrocenie sie na brzuch, tylko dotarl do "bandy" i przestrzen sie skonczyla. To to juz nie zasypia w takiej pozycji jak polozyli i zwykle klade go nogami przy sciance, a zastaje glowa przy przeciwleglej. A smoczek... A ciesze sie jak nie pod lozeczkiem.:crazy:
 
Hej,
mam wiesci od mojej siostry.niestety nie jest za dobrze,mały troche urosł ma juz 23cm,ale stwierdzili niewydolnosc łozyska i ciąza zostnie rozwiazana wczesniej,prawdopodobnie juz za 6tygodni w 34tc. Wiecej narazie nic niewiem,maja problem z internetem,wczoraj tylko na chwilke zadzwonilam do Niemiec zapytac co i jak.

A u mnie po wczorajszym USG wszystko ok,mały wazy juz 825g.Jest duzy,wszystko jest ok.Chłopiec juz na 100%.

Martwie sie o moja siostre i jej synka:-(

 
reklama
Kasiu najwazniejsze, ze synek siostry jednak rosnie. Na pewno bedzie wszystko ok. Jak bylam w szpitalu teraz to byla kolo mnie na sali dziewczyna co urodzila w 32 tc i juz 2 tyg po urodzeniu zostali wypisani do domu. Na pewno dostanie siostra sterydy na rozwoj pluc i bedzie wszystko ok :-)
A Tobie Gratuluje udanego USG i zdrowego synka :-)
 
Do góry