reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

ej właśnie, a co się stanie, jeśli jest na naturlanym cyklu ivf i w tym cyklu też będzie naturalna ciąża? 😅
Ostatnio na jakiejś grupie czytałam taką historię, że kobieta była w ciąży i zrobili jej transfer invitro, a wyszło to, bo 4dpt miała jakąś wysoką betę. Nie pamiętam, która to była grupa, a ciekawa jestem jak się to zakończyło
 
reklama
Widziałam kiedyś na instagramie dziewczynę co pisała że blizniaki, bo podeszła do transferu a zaszła naturalnie, ale kurcze było to z rok temu nie wiem jak się nazywała 😀
Lekarz mówił że naturalnie bo dzieliło zarodki kilka dni w rozwoju. A nie że zarodek z transferu się podzielił. Ciekawe 😀
Ale akcja, trzeba mieć serio farta, żeby takie rzeczy się działy :D
 
Dziewczyny dostałam z kliniki wykaz wymaganych badań i u mężczyzny jest wymaz z cewki moczowej na chlamydia. Powiedzcie mi czy wasi faceci też mieli? W poprzedniej klinice nie mieliśmy takiego badania do ivf i mój jak to przeczytał mówi że absolutnie nie da sobie zrobić, bo wcześniej tego nigdzie nie wymagano i na samą myśl go boli 😅🤣

@Motylkowa! @wrobelmm u waszych facetow wymagali takiego badania ?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dostałam z kliniki wykaz wymaganych badań i u mężczyzny jest wymaz z cewki moczowej na chlamydia. Powiedzcie mi czy wasi faceci też mieli? W poprzedniej klinice nie mieliśmy takiego badania do ivf i mój jak to przeczytał mówi że absolutnie nie da sobie zrobić, bo wcześniej tego nigdzie nie wymagano i na samą myśl go boli 😅🤣
mój mąż nie miał takiego wymazu ;)
 
Dziewczyny dostałam z kliniki wykaz wymaganych badań i u mężczyzny jest wymaz z cewki moczowej na chlamydia. Powiedzcie mi czy wasi faceci też mieli? W poprzedniej klinice nie mieliśmy takiego badania do ivf i mój jak to przeczytał mówi że absolutnie nie da sobie zrobić, bo wcześniej tego nigdzie nie wymagano i na samą myśl go boli 😅🤣
U nas też nie było takich wymazów
 
reklama
Dziewczyny dostałam z kliniki wykaz wymaganych badań i u mężczyzny jest wymaz z cewki moczowej na chlamydia. Powiedzcie mi czy wasi faceci też mieli? W poprzedniej klinice nie mieliśmy takiego badania do ivf i mój jak to przeczytał mówi że absolutnie nie da sobie zrobić, bo wcześniej tego nigdzie nie wymagano i na samą myśl go boli 😅🤣
Mój też nie miał nic takiego 😅
 
Do góry