reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

boziu dzień zaczyna się rewelacyjnie. pierwszy poszła szklanka w drobny mak, przyciety paluch przez rurkę od odkurzacza i na koniec umyłam głowę w odzywce do włosów:eek: co jeszcze????:wściekła/y: Boję się brać za obiad, czy kuchni nie spalę:baffled:
uwielbiam takie dni:angry: położe Milana spać i muszę uzupełnić braki kofeiny. Tylko cos mi sie wydaje ze to nikłe szanse, bo Milan ogląda bajki i sobie tańczy:-D
 
reklama
fresh to swietnie ze Milana interesuja bajki a ze jeszcze przy nich tanczy to juz w ogole bomba:-)
jeszcze troche i dzien sie skonczy....jutro bedzie lepiej
a to zdjecia z naszego dzisiejszego spaceru
 

Załączniki

  • DSCN4442.jpg
    DSCN4442.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCN4441.jpg
    DSCN4441.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCN4449.jpg
    DSCN4449.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 43
jaka Iwusia duża:szok: dawno jej nie widziałam. SUPEROWA!!!!! hahaha zmęczyła się troszkę i postanowiła odpocząć w błotku:-D Uwielbiam jak Milan się tak wygrzmoci:eek: raz go przez całe osiedle wysmarowanego jak świnkę niosłam a ludzie się śmiali, nie wiem co w tym śmiesznego było???:baffled:

Mamy taki fany kanał z bajkami baby tv i fajne te bajeczki tam leca, takie adekwatne do wieku, edukacyjne bym powiedziała. Uwielbia smoka "DRACO" jak go tylko widzi leci do mnie i każe mi zobaczyć, że jest draco:-D i nie odpuści póki nie przyjdę;-)

a ja mam lenia...........
 
fresh macie telewizje N? bo my wlasnie wymienilismy cyfrowy polsat na N i gdzie s mi mignelo ze tam jest baby tv , no i nasze ceebebes .
ja mieszkam na wsi wiec nawet jak sie cala ubrudzi to mi nieprzeszkadza... zaraz wszystko do pralki i nastepnego dnia moze znowu ubrac , a jak jest brudna to i tak nikt jej nie widzi.
duza jest? mi sie wydaje taka drobna....
 
nie wiem co jest z tymi bolami głowy bo i mnie do wczoraj tez bolała od paru dni. Chociaż u nas wieje jak cholera i na wiatr zwalam, ale bez tabletek sie nie da:-(
Też nie miałam bym nic do tego, że Milan się w błocie wytarza gdyby nie to, że o jednym kombinezonie zostaliśmy:-( miał 3 w tym dwa takie sobie, awaryjne, no i te awaryjne za male są już. Także jeden taki incydent i dwa dni w domu póki nam kombinezon nie wyschnie. Jak jest zimno to jeszcze nam grzeją w tym bloku i dość szybko wszystko schnie, ale jak temp powietrza jest ok 5 st to dranie zmniejszają grzanie i wtedy już ciężko.

a telewizje N mamy w sumie od początku jej istnienia i na początku nie bylismy wniebowzięci chcielismy zmienic na Polsat. Robili jakieś problemy z wypowiedzeniem umowy i w końcu odpuściliśmy. Teraz już dużo udoskonalili i jestem zadowolona, nawet burza i huragan nam nie zabiera sygnału;-)
abonament tylko maja kosmiczny:baffled:
 
fresh my wzielismy abonament za 48 zl wiec w sumie bedziemy placic 10 zl wiecej niz w polsacie ... jakos przezyje..
my naszczescie mamy chyba 4 kurtki zimowe i dwa kombinezony .... duzo po starszym kuzynstwie...wiec moze sie brudzic do woli
 
reklama
Do góry