reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
Ja oczywiście też wybaczam:-D:-D:-D i potem zła na siebie jestem, że się na nią złoszczę:baffled:. Ale ona taka mądra jest, że rozumie: nie wolno, ale i tak robi swoje

też mam czasem wyrzuty sumienia ogromne:-( ale przy dziecku to trzeba miec tyle cierpliwosci..... mi niestety jej czasem braknie:-( nie mowie tu oczywiscie o zadnej przemocy fizycznej;-) bardziej o braku sił :-( na szczescie wystarczy mi jeden usmiech mojej pyzy i juz jest ok :tak:a M chce drugie:szok::szok::szok:
 
zreszta nie wiem czy się zdecyduje na drugie dziecko:-( wydaje mi się, że chyba nie ma juz we mnie na tyle miłości:-( Milan jest dla mnie całym swiatem i nie wyobrazam sobie jak by to było gdyby było drugie:no: czy tez bym była w stanie tak mocno pokochać????
 
jezeli chodzi o ochrone przed sloncem, to ja tez uzywam kremu z faktorem 50. Mam tez dla Lukasza czapeczke z daszkiem ale jak mu zaloze na glowe to zaraz mi ja sciaga :no:

Fresh83, NO CO TY????????? na pewno twoje serducho znajdzie wystarczajaco duzo miejsca na pokochanie drugiego dziecka!!! To tylko tak sie wydaje, ale powiedzmy jakbys zaszla w ciaze to jestem pewna, ze Twoje nastawienie od razu by sie zmienilo! Ale z reszta co bede duzo pisac - Scarlet na pewno zaraz ci tutaj cos napisze a raczej skopie tylek ;-) bo ona cos na ten temat wie.
 
tami_tj, nie pomyslalam ze ty potrzebujesz off baby na zewnatrz, a nie w domu :-D
u nas z tymi komarami to tez KATASTROFA. zwlaszcza przez ta wilgoc i nawodnione pola ryzowe, ktore sa doslownie wszedzie :angry: i juz nie bede wspominac o niezbyt przyjemnym zapachu unoszacym sie z tych pol....
 
Fresh83, NO CO TY????????? na pewno twoje serducho znajdzie wystarczajaco duzo miejsca na pokochanie drugiego dziecka!!! To tylko tak sie wydaje, ale powiedzmy jakbys zaszla w ciaze to jestem pewna, ze Twoje nastawienie od razu by sie zmienilo! Ale z reszta co bede duzo pisac - Scarlet na pewno zaraz ci tutaj cos napisze a raczej skopie tylek ;-) bo ona cos na ten temat wie.

pewnie by i tak było!!!:-) ale ja jednak jeszcze nie jestem gotowa na drugie dziecko czekam az moj zegar biologiczny drugi zaraz zadzwoni;-) mnie chyba najbardziej blokuje ta ciagła obawa o zdrowie nie narodzonego dziecka:-( taki mam charakter i strasznie mnie to wpieprza:wściekła/y::-( w ciaży z Milanem kazda wizyta u lekarza była koszmarna do momentu kiedy ginka nie rozwiała moich lęków:-( wiekszosc znajomych mowi ze druga ciaze przechodzi sie bardziej na luzie, no oby;-) poczekamy zobaczymy
 
reklama
Do góry