reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

mam pyatanie do mam dzieci butelkowych;-) ile w nocy wypijaja mleka??? zageszczacie czyms to mleko??? Milan w dalszym ciągu sie budzi 2 razy w nocy:-( moze kupie mleko z kleikiem ryzowym???

i jeszcze ile w ciagu dnia maja wasze dzieciaki drzemek??? Mozliwe zeby Milan sie przestawiał juz na jedno spanie??? wczoraj spał od 10 do 11,30 rano i pozniej juz nie chcial spac:eek: do 20 :szok: dzis podobnie
 
reklama
Fresh- Mój nie je butli ok.7 miesiąca. Poprostu nie chciał jeść. A teaz nie umie jesć ze smoczka. Czasem z niekapka -ale nie dużo 150-180. Dlatego je 240 kaszki i się nie budzi.Zresztą nocki przesypia od 5 miesiąca. To sprawa indywidualna. Czasem dzieci tak mają. Spróbuj mu dac coś konkretniejszego. Np. Mleko z kleikiem. A w nocy podac wode. Może zadziała. My nie mieliśmy takiego problemu.

A drzemki ma 1-2. Zazwyczaj jedną dłuższą(nawet do 3h).Lub dwie krótsze.
To w sumie zależy od dziecka. Nie dziwie się mojemu Adasiowi-że ogranicza drzemki w dzien. Jak śpi całą noc od 20 do 8-9.
 
Fresh gratulacje dla Milana :-):-):-):-), jeżeli chodzi o butlę to Błażej na noc ok. 21,30 zjada 150 ml w nocy budzi się 2-3 razy ale do picia i je nad ranem ok.150 ml ( mleko i 3 miarki kaszki ryżowej np. o smaku jabłka ). :tak:
 
Fresh, ja zageszczam mleko Lukaszowi i daje mu o 8 wieczorem i zaraz potem idzie spac. Kolejne jedzenie jest o 6 lub 7 rano. Lenka87 ma racje, ze to jest sprawa indywidualna i kazde dziecko ma inne potrzeby. Kolezanka, ktora ma 9 miesieczna coreczke musi dawac butle 3 razy w nocy :szok:

Moj ma 2 drzemki w ciagu dnia po 1.5h a w nocy przesypia 11 h. Czli na dobe spi 14 h. Czytalam gdzies na necie, ze dzieci 9 miesieczne potrzebuja 14 h snu na dobe, ale kazde dziecko ma indywidualne potrzeby i niektore moga spac az 2 godziny wiecej lub mniej :-)
 
Fresh ale czad!! Oooogromne gratulacje dla Milana!!!
Marika przestawiła się z butli wieczornej na kaszkę :) popija z cyca, daje potem wyszorować zęby i pięknie zasypia. Do tej pory była butla mleko+kleik i potem zasypianie przy cycu. Sukienki przed ślubem nie pokażę!! Ale zdjęcia ślubne na 100% wrzucę, nie byłabym sobą jakbym się nie pochwaliła :D Trochę stresu mam, ale mniejszy o tyle, że nie robimy wielkiej imprezy z weselem. W kościele będzie zaproszonych ok 80 osób, a potem max 20 osób na obiadku u nas w domu. Na koniec ciacho, kawa i zrobimy ładnie papa, bo Mariczka za długiego biesiadowania
 
Jasne że możesz :) opowiedz coś więcej o swojej gromadce, bo po suwaczkach widać że już trójeczki się dorobiłaś :D
Marika po podwieczorku i marudzeniu zasnęła, przespała czas kąpieli i śpi do tej pory. Przebudzała się ze dwa razy z płaczem ale po wzięciu na ręce znów zasypiała. Chyba na śpiocha zmienię pieluchę i założę piżamkę... Jutro pobudka skoro świt i znów ganianie z wózkiem po mieście i nie mogę doczekać się obiecanej spacerówki, bo tą kobyłą moją tłuc się po Warszawie komunikacją miejską to jakaś masakra. Na szczęście po znajomych odziedziczymy maclarena i tylko na wyjazdy na wczasy będziemy im pożyczać.
 
Ostatnia edycja:
Witam Justyna1980 :-)
w zasadzie to dawno do nas nikt nowy nie dolaczyl :-)
u nas upaly. wychodze na spacery z mezem jak wroci z pracy tak po 5 lub 6 godzinie wieczorem bo inaczej w dzien to nie mozna wogole wytrzymac.
szkoda, ze ten basen odkryty kolo nas nie ma brodzika dla dzieci. musimy chodzic na ten zakryty basen :rofl2:

Lukasz ostatnio nic by nie jadl tylko jogurty zimne z lodowki :crazy:
Musze go troche podtuczyc bo sie robi za bardzo szczuply. Ostatnio nic mi nie tyje. zawsze mu zageszczam mleko i waga wogole sie nie rusza :-( chyba sie za duzo rusza.
 
reklama
Do góry