reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
gratulacje dla wszystkich dzieciaczkow!!!! brawo!!!
kurcze wydaje mi sie, ze Milan troche odstaje z mową:eek: jego słowa to "mama"..... i to by było na tyle:eek: a nie przepraszam i od dwoch dni "nienie":sorry2: a reszta to "bleblanie", "gęganie":eek:
Ale zaskoczył mnie ostatnio:szok: z głupa zapytałam gdzie ma paluszki i wiecie co?? pokazał paluchy u nog:szok: a nie uczyłam go nigdy!!!! gdzie jest "oko" owszem wałkowalismy:tak::tak: tylko jak zakładałm skarpety, czy obcinałam pazurki czy całowałam stópki mówiłam "paluszki śmierdziuszki" i widocznie skojarzył:szok:

scarlet przesyłam fluidki dla was!!! nie chorujcie w taka pogode!!!!;-)

a parówki to tez sie rozgladnę za tymi gerberowskimi cos urozmaicic trzeba te sniedanka:tak: tez mam znajomą, która pracowała w takiej branży i chyba nie dam Milanowi takiej "dorosłej":no: w ogóle ciężko trafić na dobre parówki. Nienawidzę parówek po których woda w garnku jest tak tłusta,że można by było jeszcze na niej sos zrobić:no:
 
Błażko ziomku rówieśniku mojej Marisi DUUUUUUŻO UŚMIECHU!! ZDROWIA I POCIECHY Z RODZICÓW :D
Wielkie gratulacje dla ŁUKASZKA!!
Sama kupiłabym Mariczce jakiegoś pchacza, bo mamy w domu awaryjny wózek i jak się do niego dorwie to opiera się o hamulec i tak z nim idzie :D ale wolę podpytać rehabilitantkę najpierw czy nie ma przeciwwskazań, bo wspominała że dla Niuni lepiej jak na razie będzie się poruszać krokiem dostanym przy meblach, ostrzegała żeby nie prowadzać za palce do przodu.
 
Fesh u nas to ze względu na przywiedzione do środka stópki, dopóki chodzi bokiem to nóżki same się kształtują. Potem odpowiednie buciki i nie będzie problemu. I tu zdziwiła mnie przy rozmowie od bucikach, bo odradziła Bartki... poleca za to pumę i ecco na pierwsze buciki. Z stosunkowo miękkim zapiętkiem i nie usztywnioną kostką, co by nóżki mogły pracować i swobodnie się rozwijać
 
Witam.

U nas po chrzcie. Jak wam się podoba sukieneczka Zuzi?

dsc_1031.jpg
 

Załączniki

  • dsc_1031.jpg
    dsc_1031.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 13
Fesh u nas to ze względu na przywiedzione do środka stópki, dopóki chodzi bokiem to nóżki same się kształtują. Potem odpowiednie buciki i nie będzie problemu. I tu zdziwiła mnie przy rozmowie od bucikach, bo odradziła Bartki... poleca za to pumę i ecco na pierwsze buciki. Z stosunkowo miękkim zapiętkiem i nie usztywnioną kostką, co by nóżki mogły pracować i swobodnie się rozwijać

kto by pomyslal??:szok: pewnie jakby było mnie stać na "Bartki" to bym kupiła Milanowi w wiedzy ze są bardziej odpowiedniejsze dla jego nóżek niż "Pumy":eek: nie przypuszczałam póki co jesteśmy przy "Nike";-)
 
reklama
scarlet Zu to "mała" slicznotka:tak: i jaka opalona na buźce:szok:, ale na tym zdjeciu to nie ty???:no:obstawiam, że siostra;-), która została mamą chrzestną ;-)

tami ucałuj babcie za cudowny pomysł z wanilia przeciw komarom!!!!!! nasaczyłam wacik olejkiem postawiłam przy oknie, troche kapłam na Milana łóżeczko i dziala!!!!! wczesniej to myslałam ze mnie szlag jasny na miejscu trafi!!!!! Milanowi naciagłam moskitiere na noc, ale co z tego jak nad ranem juz u nas w łóżku laduje:-( ja zgryziona wszedzie nawet na pupie!!!!! to juz przesada!!!!:wściekła/y: zrobie zapasy wanili na caaaaałe lato


No i mamy 5 zęba!!!:-):-):-) szczerze mówiac przez przypadek odkryłam:eek: Milan spokojny, noce ładnie sypia (no moze nie najgorzej) i dzis rzadka kupka:-( i za cholere nie moglam dojsc od czego bo z posiłków zadnej nowosci nie było i przeszło mi ze może ząb ale bez entuzjazmu do tego podeszłam. Otwieram ta malutka buziule patrze a tam szpilka na górze:-):-):-) dziecko juz wycałowane całe z radości:-):-):-)
 
Do góry