reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Laperedhill i tobie wszystkiego naj naj ,mam nadzieje ze nie liczac ranka to reszta dnia byla juz udana :-)

Widze ,ze mdlaco sie zrobilo wspolczuje ogromnie.

Dnia kajakowego zazdroszcze,musialo byc naprawde super.
My w sobote caly dzien na basenie ale ja albo w wodzie albo w cieniu siedzialam mimo wszystko lekko opalona jestem.Maz sie smieje,ze takiego bladego brzucha to u mnie juz lata nie widzial :-D A smaruje sie faktorem 50 tak samo jak Victora tu jak slonce przyswieci to jakos mam obiekcje przed nizszymi a w pl nie widzialam problemu...albo te slonce jest silniejsze jak lata temu kto to wie...A wczoraj mala wycieczke zaliczylismy do parku dinozaurow i bylo oki tylko wiecej w aucie siedzielismy jak tam spacerowalismy :szok:
 
dziekuje dziewczynki, no rodzice z siostra i chrzesnica mnie odwiedzili. Moja siostra to pierwszy raz u mnie byla a mieszkamy juz dobre 1,5 roku na swoim. Ale milo bylo :) dostalam od meza poduszke/ kojec i jest fantastyczna i nawet maz chcial mi ja zakosic do spania, ale rano narzekal ze przez nia sie przytulic nie moze do NAs :) a wieczorem zabral mnie na rynczek na koktajle i tam byly moje kolezanki wiec tez super milo :) ale powiem Wam ze dzisiaj czuje sie jakbym balowala, zmeczona i stopy bola ale to chyba przez pogode :baffled:
milego dnia :) ide na sniadanko zjesc moj torcik urodzinowy a co! :-p
 
hej wszystkim. melduje sie po urlopie ;) bylo cudownie, mimo ze polskie morze to nie narzekam bo pogoda dopisala;) jestem bardzo opalona i zadowolona. mamy jeszcze tydzien urlopu i od dzis i myslimy wlansie co by tu zrobic..;)
 
Hej Babeczki :-)


ananaska, laperedhil 100 lat :) Najlepszego Kochane:tak:


mamaktosia trzymam kciuki za dobre wyniki:tak:

cosiek tylko pozazdrościć :) Ja przy mojej karnacji chodzę raczej spalona, niż opalona, a jak burak zejdzie, to dalej jestem blada;-)

oregano, lucere no tak to w te upały jest, ja w kościele się męczę strasznie, ale nie mdleję, za to w kolejce do lekarza mi się zdarzały zawroty głowy i zasłabnięcia ;-)

Anneeczka, mamaktosia cieszę się, że urlop się Wam udał :) Oby więcej takich wspaniałych wyjazdów :tak:

Po weekendzie trudno Was nadrobić ;-) U nas dalej gorąco, sucho więc roślinność trzeba ratować, to będzie co robić ;-) Zmykam na późne śniadanko i mam nadzieję, ze dziś będzie ok, bo wczoraj miałam wysokie ciśnienie i głowa mnie bolała strasznie, ale pociesza mnie to, że wszyscy u nas na nie narzekali...
Buziaki Kochane :tak:
 
Laperedhil - śwnietnie że spotkanka udane !Zazdroszcze tortu i udanych prezentów :-)

Aneczka witaj ! No fakt nasze morze najpiękniejsze a i pogodę super miałaś , lubię się pomoczyć w ciepłym morzu , ale takiego uroku jak ma nasze to ciężko znaleść i nawet te 20 czy 22 stopnie da się przeżyć :-) Mi mąż za rok obiecał Chorwację , już nie mogę się doczekać . Zazdroszczę opalenizny bo u mnie z nią krucho ...

Vici- mój młody ciągnie nas to miasteczka kowbojów , a jeden bilet dostaliśmy gratis z tesco , więc chyba się wybierzemy ,byliśmy już w miniaturach i parku kolejowym , ale udinusiów nie.

Dzięki Awunia :)

Wizyta na odpowiednim wątku.Było ostro ;-)
 
część dziewczyny:)
Ananaska. Laperedhil stu lat!!!

Co do omdleń w Kościele to też mi się zdarza, ale tylko tam:-);-)
Cały weekend był piękny i spędziłam go w przydomowym basenie...cudownie;) I tez mam opaleniznę na dekolcie,ale jak mój mężuś to określił "cyce go w nocy raziły" białością:)
 
Witam i ja :)

Dziewczyny widzę ze waszym dzieciaczkom nie odpowiadają wizyty w kościele małe diabełki hi hi

ananaska , laperedhil - sto lat :)

Ja dzisiaj umówiłam sie do lekarza do szpitala idę w czwartek mam mieć sprawdzane serduszko dzidzi i usg 3d mam nadzieje ze wkońcu poznam płeć

weekend spędziłem na grilowaniu w sobotę sie na przygotowywałam ze pózniej aż sie źle czułam cała noc mi brzuch twardniał myślałam ze zwarjuje
 
reklama
Do góry