reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Cześć dziewczyny :),

Pogoda mnie wykończy, leje się ze mnie straszliwie...A to dopiero preludium ponoć:szok:
W sobotę jedziemy na nasze wakacje i coś czuję, że odszczekam te narzekania na upał:-p

A tak generalnie to jutro nasza córka kończy roczek, o 17 15 dokładnie. Jak ten czas zleciał:szok: Niesamowite, jakby to wczoraj było, jak moje maleństwo pierwszy raz po tej stronie brzucha zobaczyłam. A teraz już starszą siostrą jest!
Łezka w oku się kręci na wspomnienia tych obłędnych, magicznych chwil:sorry2:!
 
Witam Was Kochane.Ja postaram się pisać wieczorami kiedy Kamil już będzie smacznie spał i o ile ja nie padnę razem z nim.
Upały dają popalić i nie tylko mnie ale także jemu i dzięki temu mam w domu w ciągu dnia mega marudę a najlepsze jest to że nie chce iść spać nawet na godzinkę w południe.No ale cóż życie...
Dzidziuś w brzuszku też daje popisy i ładnie skacze,kopie i w ogóle tak to słodko wygląda jak Kamiś każe mu się ruszać a on jakby słuchał starszego braciszka porusza się.
W środę mam mieć wizytę u gina na 10.50 ale muszę po 8.00 jeszcze zadzwonić i dopytać się czy będzie mój lekarz bo on z inną panią doktor zamienia się co druga środę a był na urlopie i nie wiem jak teraz mu trafi.

Aia sto latek dla córeczki!!I udanych wakacji:blink:
 
oj dzisiaj też się zapowiada niezły upał... Nie ukrywam, że za jesienią i zimą nie tęsknię, ale wiosną bym nie pogardziła :)
Wczoraj myślałam, że padnę w autobusie...duchota jak nie wiem, wszyscy na śledzia i taki korek... coś okropnego...
Ja od przyszłego tygodnia zaczynam urlop, więc już tylko odliczam dni :)
Aia - urodzinowy buziak dla córy :)
 
Aia dla malej wszytskiego naj naj i na urlopik zycze pogody ladnej ale nie meczacej :-)
Moje dziecie wstalo po 6...ja wiem,ze dzis do lekarza ale aby o 6 wstac :no:
 
Halo dzien dobry !:)

dziewczyny mi tak samo stopy puchna, az mi sie nie chce wierzyc. nad morzem gdzie bylo 22-23 stopnie bylo swietnie, nic sie nie dzialo;..a tu 36stopni i umieram ! stop nie poznaje ;( dobrze ze lato jest...to japonki tylko nosze..
 
reklama
aby tylko nie było za dużo na minusie...bo pozostanie tylko siedzenie w tych kapciach:sorry::-D

śnieg mógłby byc na święta,bo rzadko coś w tym czasie jest :sorry:

mnie wczoraj złapał skurcz na dworze na ławce jak siedziałam...ogólnie mam dosyć już nawet JA:sorry:
kopniaczki już fajne czuję :-)

-Aia- Wszystkiego Najlepszego dla Roczniaczka :-)

61632-1.jpg
 
Do góry