reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Aneczka ja wczoraj nawet w japonki nie mogłam wsadzić stóp! Dzisiaj jadę kupić sobie jakieś sandały sportowe Nike czy coś, bo pasują na mnie tylko klapki domowe na rzepy :p
 
reklama
oj dziewczyny współczuję tych stóp. Mnie spuchły tylko raz i oby się to już szybko nie przydarzyło. U mnie samopoczucie ok choć te upały są straszne, marzę o baseniku:-);-):-)
 
Witam się!Upałów ciąg dalszy...
Dziś stał się cud i mój synuś nie dawno zasnął ale chyba dlatego ze wstał o 6.00.
Ja ugotowałam już zupę buraczkową i jakoś tak mi nawet wyszła choć osobiście nie przepadam za nią ale mały uwielbia więc mu ugotowałam.
Zadzwoniłam dziś do przychodni aby zapytać czy mój gin jutro będzie przyjmował i okazało się ze tak więc jutro o 10..50 wizyta i liczę na usg.

No i wszytskim tym którym puchną stopy współczuje ale powiem Wam ze nie zauważyłam u siebie tego jednak skurcze łydek dają znać o sobie.
 
Hej kochane:-)
To znowu ta co obiecuje ze wroci i dalej jej nie ma:-) no ale kurde zawsze cos...jak ogarnelam mieszkanko i mowie wkoncu luz to zawsze cos wyskoczy moj brat caly zeszly tydz byl w szpitalu niby tylko wyrostek ale raz go przyjmowali raz wypisywali az wkoncu w ostatniej chwili rodzice zawiezli go do szpitala i wykonali zabieg...do tego te upaly laptop mi sie tak przegrzewa ze 5min mi ciezko weyrobic przy nim no i od 2 dni nie mam wody:-\ jeszcze w takie upaly:-(
Nadrobilam was troszke mam na lapku post nap ale nie mam ochoty przy nim siadac:p
Odkurzylam tablet i postaram sie juz byc na bierzaco.
 
Hej

Ja padam na cyce,taki upal,mam 33 stopnie w cieniu,jest niewyróba.

Aia naj naj kochana dla corki.

Ja powiem wam-mogloby sie ochlodzic,bo ja w domu non stop,taka sauna,ze umieram.
Mi nogi nie puchna,ale bola mnie jak sie nastoje.c

Mam pytanko-mam swedzacy problem czy moge sie clotrimazolum smarowaa
 
Koralikowa jak cie to pocieszy to ja mam31 w mieszkaniu czuje jak po mnie leci a tu nawet kropli wody by sie oplukac:-(
Jesli chodzi o clotrimzolum to chyba najlepiej to skonsultowac z lekarzem a na ulotce nic nie pisze???
 
to ja dołączam do mam narzekajacych na upały :) ale tylko jak wsiadam do samochodu to jest masakra, w pracy znośnie (pracuje ten tydzien za sekretarke), w domu przyzwoite 26 st i pozasłaniane rolety :)

A dzis wstałam raniutko i pojechałam na msze pielgrzymkowa (wychodziła pielgrzymka z wawy w której wiele wiele razy chodziłam), pożegnałam mame i znajomych, i pojechałam do pracy. A rano było tak chłodniutko że nawet w sweterku byłam :) najpiekniej i rześko jest rano! :)
 
reklama
Do góry