reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

a ja sie nie przejmuje tymi długonogimi małolatami :) jestem najszczesliwsza będąc w ciąży i nie chce sie z tym kryć :) Wystarczajaco że jak siedze w domu to chodze w luźnych rzeczach, na dwór, na spacer lubie sie ładnie ubrać i tak żeby było widać brzuszek :) piekny czas!
 
reklama
Taka kolej rzeczy, kiedy ja pieknie opalona lansowalam sie w bikini, dziewczyny rodzily...., nie unikam ludzi, nie zaszywam sie na chacie, cieszę sie chwilowa odmiennoscia i życzliwością wokół. Czasem tylko myśle ze wzgledu na wuek powinnam była mieć dzieci trochę wcześniej
 
a ja sie nie przejmuje tymi długonogimi małolatami :) jestem najszczesliwsza będąc w ciąży i nie chce sie z tym kryć :) Wystarczajaco że jak siedze w domu to chodze w luźnych rzeczach, na dwór, na spacer lubie sie ładnie ubrać i tak żeby było widać brzuszek :) piekny czas!

mam tak samo,na każdą przyjdzie pora...zresztą ja z wiekiem wyglądam podobno lepiej i nawet niektóre małolaty co nie rodziły wygladają o wiele gorzej-zapasione do granic...no ale ja w ich wieku siedziałąm na dworze z piłką od rana do wieczora...a teraz nosy w komórkach ...także na plaży kompleksów nie miałam i wkońcu to jestem mamą więc mam prawo miec jakieś niedoskonałości...

Szyszunia udanej zabawy...
a ja za 5 dni 5 rocznica ślubu a jutro urodzinki...
;-)
 
mam tak samo,na każdą przyjdzie pora...zresztą ja z wiekiem wyglądam podobno lepiej i nawet niektóre małolaty co nie rodziły wygladają o wiele gorzej-zapasione do granic...no ale ja w ich wieku siedziałąm na dworze z piłką od rana do wieczora...a teraz nosy w komórkach ...także na plaży kompleksów nie miałam i wkońcu to jestem mamą więc mam prawo miec jakieś niedoskonałości...

Szyszunia udanej zabawy...
a ja za 5 dni 5 rocznica ślubu a jutro urodzinki...
;-)



100 lat ananaska!!!!
 
Witam :-) już z szarej rzeczywistości , urlop się skończył , ale z drugiej strony nie ma to jak rozsiąść się w ulubionym fotelu , tym bardziej że du*a mnie boli od siedzenia w aucie , a raczej od stania w korkach :baffled: W poniedziałek gin i odbiór wyników a we wtorek wieczorem prenatalne . Już nie mogę się doczekać głównie żeby sprawdzić co tam z łożyskiem , bo dalej mam stresa.

Jutro postaram się poczytać Was dokładnie , bo dziś życie ze mnie uszło i marzę tylko o tym żeby się położyć .
 
ananaska wszystkiego naj naj w dniu urodzin :-)
Co do dlugonocich malolat tez mam je gdzies i pomyslcie my juz bedziemy mialy dzieciaki odchowane a one dopiero to przed soba,te noce nieprzespane,walka z kg po :-D A ja tez lubie byc w ciazy nawet jak mi nieraz cos dokucza to i tak lubie :yes: A to moja ostatnia ciaza pewnie wiec musze sie nia nacieszyc ile wlezie :tak:
 
Ananaska wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek..100lat!!

Ja juz z godzinkę nie śpię właśnie jem śniadanko chlebek z masełkiem i popijam kakałkiem.Ostatnio to moje ulubione danie;-)
Dziś u Nas pochmurna pogoda i nawet mały deszczyk ale raczej ciepło jest.
Na obiad mamy dziś mizerię schabowe i ziemniaki,zupke mam wczorajszą wiec bedzie zamiast rosołku.

Miłego dzionka kochane:tak:
 
reklama
To było powiedziane trochę w formie żartu, ale dobrze Wam, że tak się dobrze czujecie w swojej skórze:tak:Odnośnie ciąży to ja do tego nie podchodzę tak optymistycznie, może dlatego, że pierwszą w połowie 'przeleżałam' ( no może trochę oszukiwałam).

Ananaska- żyj nam 100lat w radości!

Miłej niedzieli Wam życzę!
 
Do góry