reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny a ja kocham takie upały :-), jestem opalona tylko cycki i brzuch mam blady w tym moim nowym stroju kąpielowym ciążowym

Wczoraj spędziliśmy cały dzień na kajakach wyprawę zaczęliśmy o 9 a skończyliśmy o 18, spływ wymarzony dla dzieci i kobiet w ciąży :-), było cudownie raj na ziemi, nawet udało nam się zrobić ognisko z kiełbaskami dla dzieci. Potem jeszcze do nocy balowaliśmy na grillu u znajomych. Sobota jakich mało, oby było ich więcej :-). Dzisiaj wybieramy się na 8 urodzinki Pawła kuzynki więc dalej odpoczywam ;-).

Ananaska sto lat dla Ciebie, żeby wszystkie Wasze marzenia się spełniły, przede wszystkim Twoje, żebyś miała dużą pociechę ze swoich chłopaków i żebyś szczęśliwie donosiła STO LAT !!!!
 
reklama
ananaska STO LAT, lekkiego porodu i samych cudownosc :)

ja tez dzisiaj swietuje, ale tort ktory pieklam mi nie wyszedl, ciasto opadlo, a krem moj M spitolil juz 2 razy wiec juz mam poczatek dnia piekny :-(
ale milego dnia dziewczynki :tak:
 
Laperedhill, dla ciebie tez 100 lat I usciski! :-)Baw sie dzisiaj dobrze i nie przejmuj sie tortem....

u nas dzisiaj paskudna pogoda, nie chce mi sie zwlec z lozka. Wszyscy Spia, tak fajnie cicho . ...

Cosiek,ilez dałabym za taka polska grillowana kiełbasę ., ach...
 
Laperedhill, ananaska - STO LAT Dziewczyny!!!
Cosiek - zazdroszczę tych kajaków, ja tydz temu na łódce pływałam, a w ten week z rodzicami na działce byłam, a wieczrem na imprezce u teściów.
Mój M zdążył mnie po mistrzowsku wkurzyć i ooo ;)
Dzis ruszam trochę na zakupy, choć wcale mi się nie chce w taką pogodę...
 
Laperedhil , Ananaska - sto lat dziewczynki :-) Życzę wam zdrowia i miłości , bo jak ma się te dwie rzeczy to można mieć wszystko !!!

Mamuśka -udanych zakupków , mi już udało się trochę kaski dziś przepuścić , w orsayu mają -20 procent od przeceny ;-)

Cosiek -zazdroszczę udanego dnia , moi chłopcy jak pływają to ja z brzegu patrzę , mam zakaz narazie , ale na następne wakacje poszaleję . A i kiełbaskę bym zjadła , smaka mi narobiłaś !
 
laperedhill, ananaska - samych cudowności i lekkiego porodu :)

a ja dzis prawie zemdlałam w kosciele.. było tak duszno że musiałam wyjść. Pogoda mnie dobija i troche przespałam, ale niech bedzie cieplutko :) lubie lubie :)
 
reklama
Do góry