reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
dzieki Edyta ;-),patrzalam juz w Matalanie,ale kurcze wszystko jest male..:-(,bede musiala ich dzisiaj albo jutro wziac na male zakupy.jak ja nie lubie tak wszystko na wariata robic,buuu:wściekła/y:.a jeszcze mloda musi zrobic projekt o titanicu do czwartku..wszystko na hurraaa :angry:
mlody mnie dzisiaj wkurzyl jak szlismy do szkoly,jakies humorki mial..mam nadzieje,ze jak wszedl do szkoly to mu przeszlo..;-)a ja teraz siedze i mysle...achhh te dzieciaki..
a tak w ogole to witam z kawka i mam nadzieje,ze sama nie bede musiala ja pic :-p
 
Madlen no czasami dzieciaczki potrafia pokazac pazurki a Ty sie tak nie denerwuj bo Ci prolaktyna skoczy i dopiero bedzie :zawstydzona/y::-D ja z checia sie napije ale cos ostatnio kawa dla mnie ma dziwny smak :sorry:
 
Ja 5 tego mam miec wizyte w szpitalu a jak dostane @ to bede musial ja przelozyc ...bo jak dac zrobic sobie przeglad podczas @ ??? kurcze moglaby to byc ciaza wtedy przebukuje wizyte za kilka tygodni i juz ....


Ooooo mezo dzwonil bedzie w domku za 15 minut ...musze zabierac dooopke w troki i zrobic mu sniadanko :eek:
 
Edytka nie chce glosno mowic,ale jak ja zaciazylam to nim byl termin @,na kawe nie moglam patrzec,a jak poczulam jej smak,to biegusiem lecialam do kibelka..:-Dkochana mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wiesz nie chce sie nakrecac...bo rozczarowanie bardzo boli...ale jak bede II kreski to uznam ze organizm dawal mi znac ze malenstwo jest juz ze mna :-)
 
No ja pamietam ze tez mialam jakis wstret do kawy od samego poczatku ciazy z coreczka:(i potem dlugooooo jej nie pilam bo mi tak zostalo...w sumie to dopiero jakos teraz kawa zaczela mi smakowac i to rozpuszczalna z mlekiem bo aromat takiej zwyklej gryzionej nadal na mnie zle dziala:(((
kolo poludni mialam delikatnie zabarwiony leciutko rozowy,ale mega leciutko sluz,a teraz jakos tak w piersiach czuje takie....mmmmhhhh...jak to powiedziec....takie bolesne mrowienie...co jakis czas....wiec to troche mnie dziwiiii...no ale tempka spadla dzisiaj wiec pewnie jutro przyjdzie @ wredna...dzikeki kochane za zaproszenie na grupe zamknieta:)kochane jestescie:-D
 
Asiczka a nam milo ze przyjelas zaproszonko ;-)

Ja na tempce sie nie znam ,ale skoro mowisz ze to na @ ...to ja zycze powodzenia w nastepnym cyklu:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny.troche mnie nie bylo ,ale sie pochorowalam i musialam polezec kilka dni w szpitalu:szok:,narazie musze wstrzymac sie ze starankami bo czeka mnie operacja:sorry:,przeprowadzamy sie za tydzien a w sobote wracam do pracy po macierzynskim wiec wszystko zwalilo mi sie na glowke jednoczesnie,
caluski dla wszystkich
trzymam kciuki za tesciki
 
reklama
Lemurka :szok:,a co ci jest ze bylas w szpitalu i co to za operacja ??,zdrowka zycze ;-)
Asiczka zobaczymy jaka bedzie tempka jutro..;-)
Edyta jak twoj humorek ?,bo cos ostatnio malo ciebie :-(
Heksa,Martika tylki wam skopie jak sie nie odezwiecie..meldowac sie i to szybciutko !!!!:wściekła/y:
 
Do góry