reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Edytko ja cały czas trzymam kciuki i wysyłam fluidki, bo wiem jak to cudownie, gdy marzenia się spełniają
i wiem jak mi trudno było się zdecydować na trzecią ciąże, musiałam chcieć dziecka bez względu na płeć, pomimo planowania zawsze Bóg daje nam szanse 50/50, ale po trzech latach wiedziałam że jak nie spróbuję to cały czas będę myśleć i gdybac a czas ucieka

Heksa pod koniec czuję się naprawdę dobrze, mała nie jest męcząca w brzuszku ani nie daje mi popalić, ale pierwsze 4,5 miesiaca miałam dosłownie wyjęte z życia i momentami zastanawiałam się po co mi to było:zawstydzona/y:, nie miałam siły ruszyć nawet palcem ani spacerować z chłopcami, mega mdłości, odrzucenie od jedzenia, osłabienie, nadwrażliwość zapachowa

Asia ja uważam że zaplanowac synka jest o niebo łatwiej, moi chłopcy zostali poczęci w owulację, lub koło niej tzn okolice pół dnia wtedy gdy jest max śluzu płodnego. Teraz chodziłam na monitoring USG, żeby potwierdzic dzien owulacji (a poprzedza ją płodny śluz i u mnie gdy owu jest mam bardzo silny ból w jajniku). Właśnie na forum planowania razem z innymi dziewczynami mającymi też 2 chłopcow planowałyśmy córki i wiecie co powodzenie u nas wyniosło 100% na 4 mamy wszystkie bedziemy miec trzecie córeczki
Też bardzo pragnę córeczki. Przytulania było trzy dni i w dzień przed owu. Obawiam się że nie mam szans bo owu mnie wtedy zaskoczyła szybciej niż zwykle. Chyba że jakimś cudem wygrały te plemniki sprzed trzech dni
 
Do góry