reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Czesc dopiero teraz mam chwilke wolna ...

Widze ze duzo nie naskrobalyscie

Tusia masz na mysli zamkniety ?jesli tak to zaraz zajrze :tak:
 
Asiczka mamy zamkniety dla "mam po raz trzeci" byly propozycje aby Cie do niego zaprosic ale jakos tak malo zagladalas i wszystko ucichlo ...dla mnie nie ma problemu aby Ciebie do niego zaprosic tylko nie wiem co na to reszta dziewczyn :zawstydzona/y: a nie chce bez ich zgody cokolwiek robic ... dobrze by bylo aby one sie wypowiedzialy na ten temat :tak:
 
reklama
Edyta jak zwykle na nocnej zmianie :-D,ja cos ostatnio szybko padam..a jak sie czujesz ?widze,ze juz duzo nie zostalo do testowania..&&&&&&
mam pytanko,nie wiesz gdzie dostane kostiumy bajkowych bohaterow?,bo smyki w piatke maja party i musza sie przebrac za jakiegos bohatera z bajki..a ja nie wiem,gdzie kupic taki stroj..:-(
 
Do góry