reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Dziewczyny z tego co z nia rozmawialam to robila najpierw badania nieinwazyjne czyli usg w 12tc i badania kwri a pozniej wyslano ja juz na anipunkcje(nie wiem czy dobrze napisalam)czyli wbijaja sie dluga igla w brzuch i pobieraja plyn owodniowy,no i wyszlo,ze dzidzius jest chory i to bardzo...ja sama robilam badania i bardzo sie ich balam ale wiecie,ze ona mi powiedziala,ze chyba usunie ta ciaze.Nie jestem osoba,ktora bedzie sie bawic w sedziego i oceniac jej deczje ale wiem tylko,ze nie wyobrazam sobie przezywac tego co ona teraz:no::no::no:
 
martika z tego co jej powiedziano to jeden chromosom za duzo maja ludzie z zespolem downa,i wtedy oni to sprawdzaja.
 
probuje was nadrobic,ale wszystko mi sie miesza :zawstydzona/y:
Lemurka przykro mi z powodu twojej znajomej....,a to juz jest pewne na 100% ??
Edyta doczytalam ,ze wysylaja tobie kosmetyki z pl.na azs ,po co??,moja cora tez ma azs i wszystkie masci i kosmetyki mam tutaj za free..a w pl. do tanich one nie naleza :no:
Wiktoria zrob test,a jak wyjdzie negatywny,to szoruj do lekarza..moze masz anemie ??
Heksa jak humorek,mam nadzieje ze juz lepiej u ciebie ?
Asiczka fajnie,ze pomagasz ..wszystkie nasze dobre uczynki,do nas wroca :tak:;-),a jak staranka ??
cos jeszcze mialo byc..ale nie pamietam...:sorry2:
 
Madlen musze miec kupowane w PL jak narazie bo lekarz dal nam jedynie masc E45 ktora moze sobie w doopke wsadzic :zawstydzona/y: nie dzial na moje dziecko a co gorsza jest jeszcze gorzej...dlatego chce wyprobowac kosmetyki ktore polecila mi znajoma lekarka,jeden z nich jest dostepny tutaj a mianowicie Cetaphil a dwoch innych tu nie ma a chce wyprobowac wszystko ...dwie pozostale to Atopra Med i Eucerin ;-)Zobacze ktore sa najlepsze i w razie gdyby sie okazalo ze Cetaphil jest najlepszy to pojde do GP aby mi go przepisywal i tez bede go miala za free :-D
 
madlen chyba pewne skoro ona tak mowi,tylko ja na jej miejscu chyba juz do konca zycia zadawalabym sobie pytanie:a jesli lekarze sie pomylili?przeciez i tak bywa.

dobranoc dziewczynki.
 
madlen chyba pewne skoro ona tak mowi,tylko ja na jej miejscu chyba juz do konca zycia zadawalabym sobie pytanie:a jesli lekarze sie pomylili?przeciez i tak bywa.

dobranoc dziewczynki.


Jejku to smutne jesli sie na to zdecyduje :-( bo jak wiadomo lekarze nie sa nieomylni :zawstydzona/y:

Dobranoc Lemurko spij spokojnie:tak:
 
Jejku to smutne jesli sie na to zdecyduje :-( bo jak wiadomo lekarze nie sa nieomylni :zawstydzona/y:

Dobranoc Lemurko spij spokojnie:tak:

Madlen Natanek ma ja od urodzenia tylko ja nie wiedzialam ze jest to AZS ...myslalm ze to zwykla suchosc skory ktora wraca i zanika,czasami mial tego wiecej a czasami mniej,ale ostatnio bardzo sie to nasililo i ma otwarte ranki za uszkami,ktore czasami krwawia,niekiedy jest to bardzo zaognione,po czym zanika na dzien lub dwa i znowu sie pojawia,dowiedzialam sie od tej znajomej ze mam bardzo zadko malego kapac i jest poprawa ale do doskonalosci to sporo brakuje :zawstydzona/y:
 
reklama
Edytka idz do gp i niech ci da oliatum -plyn do mycia,balsam i taki plyn do wanny,musisz jego skore dobrze natluscic ;-),tez sa dobre kosmetyki dermol200,albo dermol500..ja to mam dla mojej corki
 
Ostatnia edycja:
Do góry