reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

witaj telma, nie ma na co czekac,porozmawiaj z meżusiem i do roboty!!!Ja tez zaczelam myslec o trzecim dziecku jakos kolo marca tamtego roku,pozniej troszke mniej a od sierpnia juz to pragnienie posiadania bylo tak silne ze wkoncu odwazylam sie na rozmowe z moim m i od pazdziernika zaczelismy staranka,wazne zebyscie oboje tego chcieli i do roboty:))moje dzieci tez sa juz duze,synus ma 9 lat a coreczka 7,ale chetnie wrocimy do pieluszek:)))

walentynko ale fajna nazwe sobie nadalas hihi,ale fajnie ze jestes :)
edytka zazdroszcze ci tego gina tutaj ,ja juz sie boje jak to bedzie w ciazy bez opieki lekarskiej,czeka mnie duuzo latania do Polski chyba:)

ok,ja bede zmykac bo jade do kolezanki i jej dzieci,poprzytulac maluszka:)milego popoludnia i wieczorku!!!
 
reklama
Asiczka z ta opieka ciezarnych to troche lipa tutaj,ja mialam czeste wizyty i usg ze wzgledu na nisko usadowione lozysko i do tego na przedniej scianie...ale znajome ktore tez byly w ciazy nie narzekaly za bardzo...wiec moze nie bedzie az tak zle ;-)


Wiktoria bizuteria wlasnie do mnie doszla,jest piekna...zdjecia nie oddaja tego co jest w rzeczywistosci :-) wlasnie chodze dumna po domu z motylkowymi kolczykami w uszach :-D:-D Dziekuje Ci bardzo ...Big Kiss For You
 
witam popołudniowo zaraz zmykam robić coś na obiad ale mnie głowa boli tak sobie patrze w kalendarzyki i wczoraj mialam największą szanse na bobasa ale by było miło gdyby się okazało ze jednak ktoś we mnie jest
 
Hej.wyprawilam mezusia do pracy,maly spi wiec moge troszke odpoczac;-)edyta jestem w szoku i to pozytywnym,pierwszy raz sie spotykam z taka dobra opieka w uk.ja mam wizyte z u polskiego gina w niedziele i tez chce porobic podstawowe badanka.Wiecie co moja kolezanka jest w ciazy i wyszlo jej ze dziecko ma \zespol downa:szok:,jest w 14tc.jest zrospaczona a ja nie wiem jak jej pomoc,boze,dlaczego to spotyka kobiety,ktore tak pragna dziecka,ona zastanawia sie nad aborcja bo doszlo jeszcz jakies inne schorzenie,masakra bardzo jej wspolczuje!!!
 
Asiczka z ta opieka ciezarnych to troche lipa tutaj,ja mialam czeste wizyty i usg ze wzgledu na nisko usadowione lozysko i do tego na przedniej scianie...ale znajome ktore tez byly w ciazy nie narzekaly za bardzo...wiec moze nie bedzie az tak zle ;-)


Wiktoria bizuteria wlasnie do mnie doszla,jest piekna...zdjecia nie oddaja tego co jest w rzeczywistosci :-) wlasnie chodze dumna po domu z motylkowymi kolczykami w uszach :-D:-D Dziekuje Ci bardzo ...Big Kiss For You
Oj jak miło przeczytać taką wiadomość :-) Ciesze się że doszła no i że Ci się podoba :-) :tak::tak:
 
Oj jak miło przeczytać taką wiadomość :-) Ciesze się że doszła no i że Ci się podoba :-) :tak::tak:

Tak bardzo mi sie podoba ze napewno jeszcze cos sobie zamowie,bede Ci mowic co mi sie podoba a Ty mozesz mi odkladac do nastepnego razu ok ???

Wiec jesli moge to chcialabym abys mi odlozyla te rozowe kolczyki co ostatnio robilas,i jesli masz mozliwosc dorobic do niej bransoletke to bardzo bym prosila :tak:
 
reklama
Różowe czyli te ?
026.JPG
 
Do góry