reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Tusia Ciebie rowniez witamy ,bo dawno do nas nie zagladalas...

Dziewczynki prosze trzymac kciuki za moja wizyte u gina...mam nadzieje ze powie mi cos konkretnego i zleci badania hormonkow :-)
 
reklama
Edyta bede trzymala &&&& ;-),a tak apropo to ja bylam do poludnia..,jeszcze mi odpisywalas na posta :tak:
Wiktoria wszystko co robisz jest sliczne !!! :tak:
Anrad szybko mlodemu spieszy sie do ojcostwa :szok:
Tusia co u ciebie?,zagladaj czesciej ;-)

mlody mi sie dzisiaj zgubil w centrum hand.prawie na zawal padlam ..myslam,ze mu na miejscu tylek spiore,:wściekła/y:potem corka miala jakies fochy..jeszcze chwila a zaczelabym w tym sklepie krzyczec :wściekła/y:tak mi dzieciaki cisnienie podniesli,ze jak wrocilismy do domu,zjedlismy obiad i oni poszli do lekcji a ja mieszkanie wypucowalam..mam tak czysto,ze z podlogi mozna jesc :-D no i oczywiscie caly dzien odcieci od Tv i kompa..do odwolania !!!!
milej nocki,do jutra
 
No tak bylas ale na chwilke i to sie nie liczy :-D:-D

To dzieciaczki zafundowaly dzien z adrenalika w roli glownej :-p i nie dziwie sie ze po takim spektaklu mialas ochote na sprzatanie,dobrze ze dziecko sie znalazlo cale i zdrowe ,a ze przy okazjii zrobilas porzadki,powiem jedno bedziesz miala wiecej czasu na bb :rofl2:

Dobranoc i do jutra ;-)
 
Witam i ja z kawką,za chwilkę zmykam na pocztę i zakupy.Muszę też wpaść do szkoły Martynki i zapytać czy ma sobie coś odrobić jakieś zaległości.A później myślę żeby łóżko wyprać odkurzaczem :tak:


Edyta bede trzymala &&&& ;-),a tak apropo to ja bylam do poludnia..,jeszcze mi odpisywalas na posta :tak:
Wiktoria wszystko co robisz jest sliczne !!! :tak:
Anrad szybko mlodemu spieszy sie do ojcostwa :szok:
Tusia co u ciebie?,zagladaj czesciej ;-)

mlody mi sie dzisiaj zgubil w centrum hand.prawie na zawal padlam ..myslam,ze mu na miejscu tylek spiore,:wściekła/y:potem corka miala jakies fochy..jeszcze chwila a zaczelabym w tym sklepie krzyczec :wściekła/y:tak mi dzieciaki cisnienie podniesli,ze jak wrocilismy do domu,zjedlismy obiad i oni poszli do lekcji a ja mieszkanie wypucowalam..mam tak czysto,ze z podlogi mozna jesc :-D no i oczywiscie caly dzien odcieci od Tv i kompa..do odwolania !!!!
milej nocki,do jutra
Oj nie zazdroszczę przeżyć ze zgubieniem się synka .Ja to przeżyłam na własnej skórze to dziękuje.Ale na zawał żebym zeszła nie dużo brakowało.A synek w najlepszego się bawił :wściekła/y:
 
ja już też jestem....znowu mam trochę czytanka, tyle się dzieję kiedy wyłączam komputer, że rano jest co robić :)
śliczne są te kolczyki na zdjęciach:)
chyba nad swoimi suwaczkami muszę popracować
 
A co to za program?

Oglądam codyiennie na VOX program „Mieten, kaufen, wohnen” o wynajmowaniu i sprzedaży domków i mieszkań w różnych miastach Niemec...
U mnie akurat temat na topie :tak:



Dziewczynki prosze trzymac kciuki za moja wizyte u gina...mam nadzieje ze powie mi cos konkretnego i zleci badania hormonkow


Trzymamy &&&&&&&& z całych sił!!!!!!!
Na którą godzinę masz wizytę?



Madlen współczuję sytuacji w centrum handlowym….
Mnie się też kiedyś coś podobnego zdarzyło…
Myślałam, że dostanę zawału na miejscu….
Ale to prawda – w takich momentach tak adrenalina się podnosi, że aż się dostaje skrzydeł do działania… :tak:



A później myślę żeby łóżko wyprać odkurzaczem


Mnie się marzy taki odkurzacz piorący… :sorry2:

Mam taki śliczny komplet wypoczynkowy…
Pokusiłam się na jasny kolor :wściekła/y:
I teraz musze kogoś wezwać, żeby mi go wyprał, bo jak go dzieci kiedyś dorwały brudnymi łapkami to… ech szkoda gadać… :wściekła/y:



Anrad czy nie pogniewasz się, jeśli Cię zapytam czy w Twoim Nicku jest ukryty Twój rok urodzenia? :rofl2:


Martika proszę się zameldować po powrocie z Polski :-D
Jak szczeniaczek zniósł podróż?
Przyzwyczaił się już do nowego domku?
 
reklama
No ja jak widać po nicku jestem 1977 :-D


A że czasem dopadają mnie jakieś myśli w stylu "czy aby nie za późno na jeszcze jedno baby" to bardzo mi milo, że mam tutaj na forum Ciebie :tak: bo możesz mnie czasem kopnąć w doopkę jak będę za bardzo marudzić na ten temat :rofl2:



 
Ostatnia edycja:
Do góry