reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Witajcie dziewczyny

Poczytałam wszystkie zalegle posty...

Ale jestem dzisiaj taka wypluta jakaś........
Nie mam weny na pisanie........

Skąd u mnie taki humor do kitu?
Chodzę po domu i nie mogę sobie miejsca znaleźć......

(a męża mam na miejscu :-D)

Jeszcze sobie trochę pomarudzę pod nosem i jak tylko mi się humor poprawi, to wpadnę do Was :tak:
To jesteśmy dwie :-)
Czesc babeczki :-)

Wiktoria wydaje mi sie ze Twoje samopoczucie i roznego rodzaju przeczucia sa przez to ,ze mezusia masz daleko...takie zachowanie i odczucia to niestyty czesty przypodek podczas tak dlugiego rozstania,kiedy to drugi partner nie ma na nic wplywu,a moze jedynie czekac na szczesliwy powrot swojej drugiej polowki...Wiem jak jest ciezko osobie ktora siedzac w domu zamartwia sie o druga osobe,sama to przezylam i szczerze wspolczuje,bo wiem ze jest sie bezsilnym :sorry:w miare mozlieosci rozmawiaj z mezusiem jak tylko sie da a zbaczysz bedzie dobrze ;-)


Moje sloneczko jeszcze spi,wiec mam chwilke na bb ,jutro mam wizyte u gina i juz nie moge sie doczekac,chyba jutro od rana bede sie szykowac do niego :-D
Moj slubny przywiozl z samego rana 3 polskie swiezutkie chlebki i paczusie ,on mnie za bardzo rozpieszcza :zawstydzona/y: Czekam tez az przyjdzie wezwanie na szczepionke dla malego bo skonczyl juz 2 latka a tu jeszcze pisma nie ma :eek:
Daj znać po gin.Mi też by trzeba było iść ale jakoś mi nie wychodzi :-)
witam :-)
Edytka to daj zaraz znac ,jak wrocisz od gina ;-)
Wiktoria ja tez czasami mam takie dziwne przeczucia..od kilku dni spac w nocy nie moge..
pogoda robic swoje,brak slonca i rutyna potrafi zabic czlowieka..niby masz dzieci kolo siebie i roboty pelne rece,ale kazdy dzien taki sam..,ja jeszcze mam M.kolo siebie ,moge sie przytulic,a ty jestes sama..tez przerabialam rozlaki i wiem jak to jest..tulam mocno..jeszcze troszke i maz wroci :tak:;-)
No mam nadzieje że szybko zleci :-)
witam się ja kawke już wypiłam bo była u mnie mama z kuzynką ale już poszli wczoraj byłąm z mężem u jubilera ale nic mi nie kupił bo pierścionki które mi sie podobałąy były za duże :wściekła/y:czemu ja mam takie chude palce ale obiecał ze pojedziemy do innej miejscowośći moze w sobote to mi kupi
A nie można zamówić takiego i zrobić na rozmiar twojego palca?

Anrand witaj :-) widzę że masz dzieci z tego samego dnia i miesiaca tylko rok się różni :)
 
reklama
Madlen dam znac co mi gin powiedzial,ale to dopiero jutro :-p

Heksa u Ciebie tez kiepski dzionek ?...moze na poprawe humorku ;-)

Anrad no kochana widze syn straszy nie na zarty :-p:-D


Wiktoria bylam na Twojej stronce i widzialam ze zrobilas motylki na sztyftach lol sa pieknie czy starczy mi na nie kaski ?czy one sa bardzo dlugie ?
 
Ostatnia edycja:
Edytko starczy :) mają 6 cm razem z biglem i motylkiem.
Napisz mi czy je chcesz na 100% i jutro bym wysłała przesyłkę do Ciebie :-)
Czekałam na PW myślałam że napiszesz dobrze że tu zajrzałam bo bym nie wiedziała że odpisałaś
 
Wiktoria bo ja taka nieprzewidywalna jestem, napisalam tutaj aby reklame Ci zrobic :-p;-)
 
No wiem wiem :-) napisałam ci PW
Heksia będzie sie na mnie gniewać to nie wstawiam zdjęć :-D:-D:-D

A dlaczego ma sie gniewac ? :-p
Wstaw zdjecia aby dziewczyny mogly podziwiac :-) a Heksia dostanie buziaka i dobrze bedzie ;-)

A co to za program ?

Madlen a Ty mialas wpasc do nas dzisiaj i nie bylo Cie :-(
 
Ostatnia edycja:



Oj Wiktoria......... :-D:-D:-D

Wstawiaj wstawiaj te zdjęcia .......... :-p





Lecę obejrzeć program który lubię i później wpadnę :tak:
To skoro się nie będziesz gniewać to wstawię :-)
004.JPG
007.JPG
 
reklama
Do góry