reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

To kochana milych senkow,oczywiscie bez koszmarow...ja to jeszcze nie ide spac,bo moje dziecko jeszcze nie spi :zawstydzona/y: jak juz zasnie poogladam sobie tv...

To rano bedziesz miala troszke szykowania,niech sie dziecko cieszy z fajnej fryzurki ktora mama mu zafunduje :tak:

To w takim razie i ja sie zegnam,bo sama nie bede do siebie pisac :-p do jutra ...
 
reklama
Witam z ranka :-) z kawką.Nie wiem czy to przez te pogodę czy przez co ale jestem jakaś taka przybita.Mam takie wrażenie jak by coś złego miało się wydarzyć takie przeczucie .:-:)-:)-(.Mężowi wczoraj pisałam że to na pewno przez to ze go nie ma.I moja psychika już powoli się poddaje.:-(
 
Witam z ranka :-) z kawką.Nie wiem czy to przez te pogodę czy przez co ale jestem jakaś taka przybita.Mam takie wrażenie jak by coś złego miało się wydarzyć takie przeczucie .:-:)-:)-(.Mężowi wczoraj pisałam że to na pewno przez to ze go nie ma.I moja psychika już powoli się poddaje.:-(


Czesc babeczki :-)

Wiktoria wydaje mi sie ze Twoje samopoczucie i roznego rodzaju przeczucia sa przez to ,ze mezusia masz daleko...takie zachowanie i odczucia to niestyty czesty przypodek podczas tak dlugiego rozstania,kiedy to drugi partner nie ma na nic wplywu,a moze jedynie czekac na szczesliwy powrot swojej drugiej polowki...Wiem jak jest ciezko osobie ktora siedzac w domu zamartwia sie o druga osobe,sama to przezylam i szczerze wspolczuje,bo wiem ze jest sie bezsilnym :sorry:w miare mozlieosci rozmawiaj z mezusiem jak tylko sie da a zbaczysz bedzie dobrze ;-)


Moje sloneczko jeszcze spi,wiec mam chwilke na bb ,jutro mam wizyte u gina i juz nie moge sie doczekac,chyba jutro od rana bede sie szykowac do niego :-D
Moj slubny przywiozl z samego rana 3 polskie swiezutkie chlebki i paczusie ,on mnie za bardzo rozpieszcza :zawstydzona/y: Czekam tez az przyjdzie wezwanie na szczepionke dla malego bo skonczyl juz 2 latka a tu jeszcze pisma nie ma :eek:
 
Witajcie dziewczyny

Poczytałam wszystkie zalegle posty...

Ale jestem dzisiaj taka wypluta jakaś........
Nie mam weny na pisanie........

Skąd u mnie taki humor do kitu?
Chodzę po domu i nie mogę sobie miejsca znaleźć......

(a męża mam na miejscu :-D)

Jeszcze sobie trochę pomarudzę pod nosem i jak tylko mi się humor poprawi, to wpadnę do Was :tak:
 
witam :-)
Edytka to daj zaraz znac ,jak wrocisz od gina ;-)
Wiktoria ja tez czasami mam takie dziwne przeczucia..od kilku dni spac w nocy nie moge..
pogoda robic swoje,brak slonca i rutyna potrafi zabic czlowieka..niby masz dzieci kolo siebie i roboty pelne rece,ale kazdy dzien taki sam..,ja jeszcze mam M.kolo siebie ,moge sie przytulic,a ty jestes sama..tez przerabialam rozlaki i wiem jak to jest..tulam mocno..jeszcze troszke i maz wroci :tak:;-)
 
witam się ja kawke już wypiłam bo była u mnie mama z kuzynką ale już poszli wczoraj byłąm z mężem u jubilera ale nic mi nie kupił bo pierścionki które mi sie podobałąy były za duże :wściekła/y:czemu ja mam takie chude palce ale obiecał ze pojedziemy do innej miejscowośći moze w sobote to mi kupi
 
Asia a nie moga ci zmniejszyc ?,ja zawsze albo powiekszalam albo zmniejszalam,bo te co mi sie podobaly nigdy nie bylo moich rozmiarow :-D
widze,ze dzisiaj wszystkie w nieciekawych nastrojach...:-(
Heksa poprawy humorku ;-)
 
reklama
Do góry