reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Wiktoria a co sie dzieje ze Ci smutno ? cos sie stalo ?

Wiesz co do zeba moj maz kilka lat temu bardzo narzekal na zeba,zatrul go biorac bardzo duzo srodkow przeciwbolowych no i jak bol zniknal to zapomnial o nim...jak ja tu przyjechalam to wybralismy sie cala rodzina do dentysty a ten zrobil rtg zeba i powiedzial ze ma zab do wyrwania,no i jak juz do tego doszlo to pani stomatolog powiedziala ze zamiast korzenia jest tam galaretka z bakterii i brakowalo tylko 2 milimetry do zakazenia kosci no a wtedy wszystko to poszloby do mozgu,i powiedziala ze gdyby poczekal z tym zebem 2 miechy to w najlepszym wypadku moj maz zostalby roslina ...powiedzila ze od smierci dzielily go 2 miechy :-( powiedziala ze nigdy nie widziala czegos podobnego,bylo naprawde zle a po tym wszystkim dostal antybiotyk i czul sie koszmarnie :sorry: wiec wiem ze z zebami nie ma zartow i dlatego teraz bardzo tego pilnujemy :tak:
 
reklama
Wiktoria a co sie dzieje ze Ci smutno ? cos sie stalo ?

Wiesz co do zeba moj maz kilka lat temu bardzo narzekal na zeba,zatrul go biorac bardzo duzo srodkow przeciwbolowych no i jak bol zniknal to zapomnial o nim...jak ja tu przyjechalam to wybralismy sie cala rodzina do dentysty a ten zrobil rtg zeba i powiedzial ze ma zab do wyrwania,no i jak juz do tego doszlo to pani stomatolog powiedziala ze zamiast korzenia jest tam galaretka z bakterii i brakowalo tylko 2 milimetry do zakazenia kosci no a wtedy wszystko to poszloby do mozgu,i powiedziala ze gdyby poczekal z tym zebem 2 miechy to w najlepszym wypadku moj maz zostalby roslina ...powiedzila ze od smierci dzielily go 2 miechy :-( powiedziala ze nigdy nie widziala czegos podobnego,bylo naprawde zle a po tym wszystkim dostal antybiotyk i czul sie koszmarnie :sorry: wiec wiem ze z zebami nie ma zartow i dlatego teraz bardzo tego pilnujemy :tak:
Oj to faktycznie mało brakowało :( dobrze że to wszystko sie dobrze skończyło ...
A co do tego jak się czuje,wsumie się nic nie stało jakoś tak :confused2:
no bo wiem że mam nadżerke a mamy w miasteczku takiego głupiego ginekologa
Oj to jak najszybciej Asiu do lekarza :tak:
 
Asia musisz przelamac strach i jak najszybciej udac sie do gina :tak:

Wiktoria zycze aby dobry humorek jak najszybciej wrocil,czasami tez mam dolki bez powodu...jak dojdzie kartka do Ciebie to daj znac :-) bo siedze jak na szpilkach...:zawstydzona/y:
 
reklama
witam wieczorowa pora :-)
jakis dolek mnie dzisiaj dopadl i dlatego bylam nieobecna ,a jutro mam isc do kumpeli rano na kawe ,wiec tez chyba mnie nie bedzie :no::sorry:,ale to jeszcze nic pewnego.
Heksa powodzenia,oby zdecydowali sie kupic ;-)
Asia biegiem do gina ,to nic nie boli ;-),a bolu zeba wspolczuje ...
Edyta jak czyt.o twoim mezu to az mi ciary przeszly :szok:.najwazniejsze,ze w pore trafil na fotel i wsio dobrze sie skonczylo :tak:
my tez tutaj chodzimy co pol roku ,u nas maz boi sie dentysty..ale jak go bol zeba przydusi to biegnie :tak::-D
milej nocki kochane,buzka dla was :**
 
Do góry