reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Karin mnie tez to zastanawia,przy pierwszych dzieciaczkach mialas jajeczka a teraz ich nie masz ?mozliwe jest zeby sobie zniknely ?bo mi sie cos tu nie zgadza :dry:moze jajeczek nie bylo bo przeciez dostalas @ ??/sama nie wiem :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam z ranka z świeżą kawą :-) wczoraj mnie nie było bo układałam do 23:00 koraliki :szok: i tak mi zeszło.Ale widzę że nie was też nie było ;-) pewnie do mężów się przyssałyście :-):-D

Asia jak tam mąż chrapie dalej ? kupiłaś mu coś na to chrapanie ?
Karin Kochana będzie dobrze :-) trafiłaś na dobrego lekarza napewno wam pomoże i już niedługo nam się dwoma kreseczkami pochwalisz :tak:.I nie znikaj wpadaj do nas :happy:

No wstawać dziewczynki u nas -26 brrrrrr
 
Hej :-)

Moje dziecko wstalo jak nigdy o 8-mej :szok: musze to zapisac... wczoraj padal snieg a dzisiaj juz nie ma po nim sladu :huh:
 
witam się z kawką nie kupiłam nic mężowi bo nie chciało mi się iść do ap[teki bo zimno dzisiaj bedziemy jechać na wieksze zakupy samochodem to skocze do apteki a mąż dziś w nocy nie chrapiał ale za to obudziąm się 20 po 5 bo bolał mnie ząb tabletki zaczeły dziłać o 6:30
 
Asia to pewnie wybierasz sie do dentysty ?Wspolczuje bolu,bo jak dla mnie nie ma nic gorszego jak bol zeba :zawstydzona/y: My robimy sobie przeglad zebow co pol roku i jutro wypada ten szczesliwy dzien :-) wizyte mamy na 16-ta wiec bedzie trzeba odebrac troszke wczesniej dzieci ze szkoly ...jak ja sie ciesze ze mamy zdrowe zabki i nie bola :tak:
 
edyta ja i dentysta nigdy ten ząb boli mnie od 2 miesięcy ale tabletki lud i woda i przestaje boleć

Moj maz prawie stracil zycie przed glupiego zeba ,wiec dlatego teraz chodzimy regularnie do dentysty bo sie boimy ...a druga sprawa ja od malego lubilam odwiedzac stomatologa i do dzis mi to zostalo,moje dzieci tes sie nie boja a wrecz pyataja sie kiedy nastepna wizyta :-)
 
jak się nie boisz to idz za mnie prosze
ja wolałabym iść urodzić niż do dentysty iść jak byłam ostatnio to dostalam znieczulenie 3 zastrzyki i tak się darłam jak mi wyrywałą
 
Wiktoria...Madlen...Heksa a Wy gdzie jestescie ?:cool2:


Asia ale pomysl sobie tak :
Bedac na fotelu u dentysty poboli Cie tylko przez chwile a pozniej bedziesz miala spokoj :tak: a jak nie pojdziesz to bedziesz cierpiec caly czas a i tak pozniej bedziesz musiala zrobic zeba ;-)

Odwagi ,bedzie dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry