reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

mój też nic nie wie że pise na forum o trzecim dziecku wie że pisze z jakimiś dziewczynami na forum ale niewie z kim i o czym mówilam mu tylko o wiktori nawet widział jej zdięcie na jej blogu jak pokazywałam mu branzoletki
 
reklama
Hej ja dopiero teraz weszlam,bo posiedzielismy sobie z mezulem i ogladalismy filmek ;-)

Witam nowe staraczki :-)

U dentysty bylo dobrze tylko Alan i Kuba maja skierowanie do ortodonty bo niestety maja troszke krzywe zabki,u Kuby jest gorzej ...zobaczymy co nam powie specjalista :zawstydzona/y:
Ja mam ubytek bo cos plomba zrobila sie miekka i zaczela sie kruszyc wiec trzeba ja wymieniec,oczywiscie ta plomba byla wstawiana za czasow podstawowki wiec ma prawo cos sie dziac,no i mialam zdjecie rtg przedniej jedynki bo cos babeczce nie pasowalo i chciala sie upewnic ...ale co wyszlo to bede wiedziala przy nastepnej wizycie ktora mam 15tego lutego :tak:

Dobranoc
 
Wiesz ja też jakiś czas temu miałam troche zachodu z zębami mojego starszego syna bo mial okropną pruchnice w zwiazku z tym nasz dentysta postanowil wyrwac mu te wszktkie ząbki.Dał skierowanie do dental hospital i i juz dawno jestesmy po zabiegu.Zęby juz wyrosły nowe duze piekne i bielutkie ale krzywe jak cholera :baffled:
edyta01mozesz napisac mi w kilku słowach co i jak z tym ortodontą czy jak poprosze dentyste to skieruje syna juz w tym wieku na aparat? ma teraz 9 lat i chyba juz wszystkie zęby.
 
Wiesz ja też jakiś czas temu miałam troche zachodu z zębami mojego starszego syna bo mial okropną pruchnice w zwiazku z tym nasz dentysta postanowil wyrwac mu te wszktkie ząbki.Dał skierowanie do dental hospital i i juz dawno jestesmy po zabiegu.Zęby juz wyrosły nowe duze piekne i bielutkie ale krzywe jak cholera :baffled:
edyta01mozesz napisac mi w kilku słowach co i jak z tym ortodontą czy jak poprosze dentyste to skieruje syna juz w tym wieku na aparat? ma teraz 9 lat i chyba juz wszystkie zęby.

Ania my tez przechodzilismy wyrwanie zebow jakies 2lub3 lata temu :zawstydzona/y:mysle ze krzywe zabki sa wlasnie po tym zabiegu ...bo gdyby wypadaly kolejno zeby to w miejsce dziury rosl by nastepny a tak bylo wyrwanych kilka zebow i urosly w miejcach w ktorych chcialy...
Ztego co mowila mi moja dentystka to staly aparat zaklada sie dzieciom dopiero w wieku 12 lat ,jak juz wszystkie zeby wyrosna...moi dostali skierowanie bo Kuba ma za krotkie wedzidelko,jego przednie zeby zachodza na siebie w jedna strone a te boczne w druga,ona dala nazwe tego ale ja nie pamietam...Alan ma podobnie ale w mniejszym stopniu,babeczka powiedziala tez ze woli jak obejrzy je ortodonta bo moze za wczasu da sie to skorygowac.Musilabys dowiedziec sie u swojego dentysty czy istnieje taka potrzeba w wypadku Twojego syna ...
Mam nadzieje ze zrozumialas to co napisalam,bo troche jestem zmeczona dzisiejszym dniem i nie wiem czy pisze skladnie :-D

A napisz mi czy macie polskiego dentyste ? jesli tak to moze bylaby mozliwosc wyproszenia skierowania/
 
Ostatnia edycja:
a mówił że masz talent i że powinnaś jakiś lokal wynająć i sklep otwożyć
Aha jeszcze mi daleko do tego
alajjj.gif

Hej ja dopiero teraz weszlam,bo posiedzielismy sobie z mezulem i ogladalismy filmek ;-)

Witam nowe staraczki :-)

U dentysty bylo dobrze tylko Alan i Kuba maja skierowanie do ortodonty bo niestety maja troszke krzywe zabki,u Kuby jest gorzej ...zobaczymy co nam powie specjalista :zawstydzona/y:
Ja mam ubytek bo cos plomba zrobila sie miekka i zaczela sie kruszyc wiec trzeba ja wymieniec,oczywiscie ta plomba byla wstawiana za czasow podstawowki wiec ma prawo cos sie dziac,no i mialam zdjecie rtg przedniej jedynki bo cos babeczce nie pasowalo i chciala sie upewnic ...ale co wyszlo to bede wiedziala przy nastepnej wizycie ktora mam 15tego lutego :tak:

Dobranoc
Dobrze że dentysta ok
smile.gif



Witam z kawą widzę że ruchu nie było wczoraj.
what.gif
 
Asiu co Ty tak długo w nocy siedzialaś? ;-)

Wiktoria no faktycznie wczoraj ruchu nie było tutaj....
Ja zaglądałam ale się nie udzielałam za bardzo, bo mam totalnie wisielczy humor....
Wieczorem się pokłóciłam z moim M i jeszcze nam ta złość nie przeszła......
Tzn ja jestem dzisiaj "śmiertelnie obrażona" :-D


A w ogóle witam się z kawką...
 
reklama
Czesc dziewczynki :-)


Moj maz ma dzisiaj wolne wiec bedzie mnie malo ,ale narazie jeszcze spi wiec sobie do Was zajrzalam :tak:
Dzisiaj mamy w planach zakupy spozywcze ale jak siebie znam na spozywczych sie nie skonczy :-D chce kupic kilka nowych ksiazeczek dla Natana bo chodzi do chlopakow i im zabiera z polki ...taki agencik mi sie trafil :-pA dla chlopcow porozgladam sie za jakimis planszowkami ,a to nie bedzie latwe :rolleyes2:
 
Do góry