reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Wiktoria a te dołki to skąd?
Czemu się smucisz?
Proszę uśmiech na buzię i nie smuć się...
 
Heksa no coś ty babolcu jeden :-D w żadnym wypadku nie pomyślałam nic złego :-p Wiesz ile osób mi dookoła mówiło gdy byłam w poprzedniej ciąży ze teraz zamawiają dla nas córkę co by choć troszkę wyrównać liczebność do porównania? Zawsze mnie to śmieszyło. Tak jak przy dwóch pierwszych ciążach chciałam synów których notabene wyprosiłam :-p tak przy trzeciej i tej czwartej jest mi na prawdę wszystko jedno, boję się tylko o przebieg samej ciąży.
A tak już najpoważniej w świecie i najbardziej to bym chciała bliźniaki. Tak bliźniaki. Wiem łączna ilość dzieci przerażająca z ważywszy na to że nie należymy do bogatych ludzi ale mam tak silny instynkt macierzyński i potrzebę że bliźniaki to moje skryte marzenie. Ale nie będę zachłanna i ostatni raz o nich wspominam ;-)
 
Wiktoria a te dołki to skąd?
Czemu się smucisz?
Proszę uśmiech na buzię i nie smuć się...
Powiem Ci że nie wiem skąd ten smutek :no: może przez pogodę człowiek sam siedzi nie mam pojęcia :no:
Heksa no coś ty babolcu jeden :-D w żadnym wypadku nie pomyślałam nic złego :-p Wiesz ile osób mi dookoła mówiło gdy byłam w poprzedniej ciąży ze teraz zamawiają dla nas córkę co by choć troszkę wyrównać liczebność do porównania? Zawsze mnie to śmieszyło. Tak jak przy dwóch pierwszych ciążach chciałam synów których notabene wyprosiłam :-p tak przy trzeciej i tej czwartej jest mi na prawdę wszystko jedno, boję się tylko o przebieg samej ciąży.
A tak już najpoważniej w świecie i najbardziej to bym chciała bliźniaki. Tak bliźniaki. Wiem łączna ilość dzieci przerażająca z ważywszy na to że nie należymy do bogatych ludzi ale mam tak silny instynkt macierzyński i potrzebę że bliźniaki to moje skryte marzenie. Ale nie będę zachłanna i ostatni raz o nich wspominam ;-)
Oj bliźniaki też bym chciała :tak:
 
ja mam siostre bliźniaczke i chba nie mam co liczyc na bliżnięta ,ale i z bliźniąt bym sie cieszyła :-D
 
witam kochane ja dzisiaj bede cały wieczur sama bo mąż idzie o 21 do pracy i wruci po pólnocy i bedzie mi się nudzić dziewczyny bedziecie wieczorem na bb
 
A witam witam nawet nie mowie mojemu ze tu cos pisze bo sie smiac ze mnie bedzie ze tak zaprzeczam a zaczynam sie przekonywac i pozytywnie nastawiac hahahh
zaglądaj do nas czesciej a za chwile bedziesz pewna w 100 % ze pragniesz dzidziusia :-D
Pozdrawiam
(ja mojemu mężulkowi też nie pochwaliłam sie ,że tu pisze bo tez by sie ze mnie śmiał ;-))
 
reklama
ja mam siostre bliźniaczke i chba nie mam co liczyc na bliżnięta ,ale i z bliźniąt bym sie cieszyła :-D
Ja też z bliźniąt :-) ale chciała bym takie 2 bobaski :)

Ja sie żegnam dziewczyny coś mnie brzuch boli..I jestem w szoku bo jakiś miesiąc temu ważyłam 53 kg a teraz stanełam na wadzę i 58 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: przeciesz to niemożliwe zebym przez miesiąc tyle przytyła
 
Do góry