reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

czekałam na męża bo miał wrucić z pracy popółnocy a dzwonil o 12 że bedzie gdzieś na ponad godzine i wrucił dopiero 20 po pierwszej
ja kupiłam wczoraj dziewczynką ge farmer -polecam i taką gre na pamięc aqlfabet pamięci
wkurzyła mnie siostra nigdy się do niej nie odezwe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu a co się stalo?

Edytko my uwielbiamy gry planszowe..........
Gramy czasem całą rodzinka i jest wtedy tak milutko.........
I duzo śmiechu jest przy tym :-D


Udanych zakupków!
Pochwal się potem co fajnego kupiłas :tak:


 
Asia a co sie stalo ze do siostry nie chcesz sie odzywac ?

Co do gier to moi wola jakies powazniejsze ale dla mniejszych dzieci taka pamieciowka moze byc dobra :-p

Ania czy Twoje dzieci tez beda miec wolne od 10-tego lutego ?

Heksa jak cos ciekawego upoluje to napewno pochwale sie Wam ;-)i nie kluc sie z mezem bo sie obrazi i nie bedzie staranek :-p
 
Ostatnia edycja:
Heksa jak cos ciekawego upoluje to napewno pochwale sie Wam ;-)i nie kluc sie z mezem bo sie obrazi i nie bedzie staranek :-p

Edytko ja się właśnie wczoraj między innymi o to z nim pokłócilam......
Bo znowu coś wymyślił, tzn niby go brzuch bolał...........
W każdym razie dzisiaj do mnie dzowni i mnie przeprasza itp......
Ale ja niestety dzisiaj się udobruchac nie dam..........
Bo wczoraj jeszcze byla jakaś szansa na bejbika a dzisiaj to juz na pewno nie :no:

Więc dzisiaj to niech mnie w doopkę pocałuje...
Jestem obrazona na całego...........

Tak mi smutno i już :-(
 
Heksa no to sie nie dziwie ze jest Ci smutno :-(

A wczesniej dzialaliscie ,tzn w tym cyklu ? jesli tak to moze nic straconego :tak:
Ja niedlugo zaczynam stranka czekam az mi sie @ skonczy ...i tak mysle ze bedziemy dzialac co 2,3 dni i moze sie uda w tym miesiacu ,chociaz starajac sie o Natanka tez tak robilismy no a jednak zajelo nam to 2 lata :eek: Czy to wszystko musi byc takie trudne i skomplikowane ?
 
oprucz bb zaglądam czesto na benc tam jestem na takim prywatnym watku na którym jest też moja siostra ona jest w ciąży i tam dziewczyny pisały że chcialy by iść wreszcie na swoje i wynając mieszkanie w bloku a moja siostra że ona nigdy do bloku nie pujdzie bo że trzeba płacić a i pisałąże tak jak ja ze kupilam mieszkanie i że musze płacić dodatkowo 300 zł a ona tak nie chce to jej pisze że placi się ale te pieniądze to są za ogrzewanie wode śmieci ubespieczenie mieszkania na remonty zbierają za wczasu a ona że rodzice zapiszą jej dom bo mają parterowy z strychem urzytkwym i że ona tam bedzie mieszkać to się wkurwiłąm:wściekła/y:dlaczego akurat jej bo co ona lepsza mam oprucz niej jeszcze 2 siostry które chodzą do szkoły no i od tego się zaczeło pużniej pisze jej czemu do mnie nie przychodzi a ona że nie bo ja co sobie kupie to się chewal a tak wcale nie jest jeśli kupie sobie coś to co niż ona przyjdzie do mnie to co mam schować laptopa czy telewizor żeby ona nie widzała nie moja wina że jej nie stać póżnie jeszcze napisałą że stroje się jak lalka a nie dmbam o rżeczy to się całkiem wkurwilam nie bede chodzić rok w jednych jeansach tak jak ona jeśli coś sobie kupie to chodze w tym jeśli się zniszczy to wyzuce i kupie sobie nowe a no i pużniej mie wkurwiła to jej napisałam to co mi leżało na wątrobie że jak mialm ubranka to dawałąm jej dla dzieka io dla jej chlopaka brata dziecka po dziewczynkach a ona ze nic jej nie dałą to jej napisałam wszystko co jej dałam a na końcu napisAŁM JEJ ŻE JAK kase pożyczyć to wiedzała jak przychodzić i się pytać codzienie czy już mój mąż jej załatwił
 


Tak, działaliśmy że tak powiem kilka dni temu.... chyba w niedzielę........ ale czułam, że to za wcześnie przed owu.....
Jakiś tam 1% szansy jest ale ja myślę, że nic z tego tym razem........

Ja się tylko martwię, że czas tak leci a ja po prostu za stara się robię.....
Z powodu wieku pewnie te kłopoty z zajściem w ciążę no i nie chciałabym tak się starać w nieskończoność....
I tak wydaje mi się, że trochę późno na moje trzecie baby.......
Ale ja go tak bardzo pragnę................ :sorry:

Czy to wszystko musi byc takie trudne i skomplikowane ?

no właśnie.........

Teraz tym bardziej dziękuję Bogu, że dał mi dwójkę takich wspaniałych zdrowiutkich dzieciaczków!
Tak się cieszę, że ich mam!




Lecę pozałatwiac kilka spraw i na kawkę do koleżanki, która jest... w ciąży z 3 dzidziusiem :rofl2:
Chociaz jak od niej wyjdę to pewnie będe troszkę smutna bo tez bym tak chciała........

No nic, głowa do góry będzie dobrze :-D

Do potem!
 
Asiu nieciekawa u Ciebie ta sytuacja z siostrą.........
Bardzo mi przykro....

Ale skup się na swoich sprawach a nie na siostrze, masz dla kogo żyć i kim się zajmować :tak:
Masz mężulka i dzieciaczki kochane i nimi się zajmij, a z siostra na razie może daj sobie spokój, za jakiś czas się sytuacja wyklaruje, zobaczysz:tak:!

Powodzenia Ci życzę!
I uśmiechnij się!
 
dziewczyny jak ja bardzo chciałabym żebyście to wy byli moimi siostrami
nie potrafie sie uśmiechnąć jest mi poprostu bardzo smutno i żle z tego powodu
 
reklama
Czasami są takie chwile w zyciu Asiu, trzeba je przeczekać po prostu.....
Wiesz jak to jest - po burzy zawsze kiedyś musi wyjść slońce :tak:



Nie martw się, przeczekaj i bedzie dobrze!
Życzę Ci tego słoneczka!
 
Do góry