reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

zaglądaj do nas czesciej a za chwile bedziesz pewna w 100 % ze pragniesz dzidziusia :-D
Pozdrawiam
(ja mojemu mężulkowi też nie pochwaliłam sie ,że tu pisze bo tez by sie ze mnie śmiał ;-))

No to kochana jestesmy dwie. Zazartowalam sobie wczoraj wieczorem przy ogladaniu tv " to kochanie kiedy chcesz to trzecie dzieciatko"? a on w przyszlym roku kochanie a ja "to nie tak za 5 lat kazde dziecko mialoby 5 lat roznicy a my 5 lat spokoju" on jak sie meczyc ze wstawaniem, pieluszkami i bobasami to najlepiej je miec w krotkim czasie zeby nie bylo miedzy nimi duzo roznicy a i zeby razem dorastaly.
Bylam w szoku ze ma takie podejscie nasza rozrabiala ma powiedzmy poltora roku i on chce za rok to bedzie niala 2,5 to Oskar bedzie mial prawie 10 Vanessa kolo 3 i bobas ho ho laseczki by sie dzalo ha ha
 
reklama
oprucz bb zaglądam czesto na benc tam jestem na takim prywatnym watku na którym jest też moja siostra ona jest w ciąży i tam dziewczyny pisały że chcialy by iść wreszcie na swoje i wynając mieszkanie w bloku a moja siostra że ona nigdy do bloku nie pujdzie bo że trzeba płacić a i pisałąże tak jak ja ze kupilam mieszkanie i że musze płacić dodatkowo 300 zł a ona tak nie chce to jej pisze że placi się ale te pieniądze to są za ogrzewanie wode śmieci ubespieczenie mieszkania na remonty zbierają za wczasu a ona że rodzice zapiszą jej dom bo mają parterowy z strychem urzytkwym i że ona tam bedzie mieszkać to się wkurwiłąm:wściekła/y:dlaczego akurat jej bo co ona lepsza mam oprucz niej jeszcze 2 siostry które chodzą do szkoły no i od tego się zaczeło pużniej pisze jej czemu do mnie nie przychodzi a ona że nie bo ja co sobie kupie to się chewal a tak wcale nie jest jeśli kupie sobie coś to co niż ona przyjdzie do mnie to co mam schować laptopa czy telewizor żeby ona nie widzała nie moja wina że jej nie stać póżnie jeszcze napisałą że stroje się jak lalka a nie dmbam o rżeczy to się całkiem wkurwilam nie bede chodzić rok w jednych jeansach tak jak ona jeśli coś sobie kupie to chodze w tym jeśli się zniszczy to wyzuce i kupie sobie nowe a no i pużniej mie wkurwiła to jej napisałam to co mi leżało na wątrobie że jak mialm ubranka to dawałąm jej dla dzieka io dla jej chlopaka brata dziecka po dziewczynkach a ona ze nic jej nie dałą to jej napisałam wszystko co jej dałam a na końcu napisAŁM JEJ ŻE JAK kase pożyczyć to wiedzała jak przychodzić i się pytać codzienie czy już mój mąż jej załatwił

Ty no jakbym widziala mnie i moja siostre!!!! zywcem ta sama sytuacja. Wiesz co ja to poprostu olalam totalnie nie oddzywam sie bo i po co ja mam sobie nerwy tracic moje dzieci to pozniej czuja i moj maz.Ludzie ktorzy robia nam krzywde z zazdrosci nie sa nam potrzebni do zycia. Kiedys przyjdzie czas i pora ze przeprosza i beda tego gozko zalowac. Odwroci sie wtedy rola damy im popalic hahahah
 
Hej ja dopiero teraz weszlam,bo posiedzielismy sobie z mezulem i ogladalismy filmek ;-)

Witam nowe staraczki :-)

U dentysty bylo dobrze tylko Alan i Kuba maja skierowanie do ortodonty bo niestety maja troszke krzywe zabki,u Kuby jest gorzej ...zobaczymy co nam powie specjalista :zawstydzona/y:
Ja mam ubytek bo cos plomba zrobila sie miekka i zaczela sie kruszyc wiec trzeba ja wymieniec,oczywiscie ta plomba byla wstawiana za czasow podstawowki wiec ma prawo cos sie dziac,no i mialam zdjecie rtg przedniej jedynki bo cos babeczce nie pasowalo i chciala sie upewnic ...ale co wyszlo to bede wiedziala przy nastepnej wizycie ktora mam 15tego lutego :tak:

Dobranoc

dentysci sadysci haha
moj m byl kilka razy ale jest za kazdym razem tak przerazony ze ledwie na fotelu siedzi hahaah. duze chlopy a takie cykoryz nich. Nie potrafie sobie tego wyobrazic jakby to oni mieli dzieci rodzic chyba by po 10 znieczulen mieli zeby jak klody lezeli i nic nie czuli hahaha albo wszyscy cesarki mieli hahaha
 
Heksa jaka za stara na dzieci ? Jestes w fajnym wieku na rodzenie dzieci :tak: Ja bym chciala wyrobic sie do 30stki ale kurcze cos mam zle przeczucia :zawstydzona/y:no ale jesli mialoby mi to zajac troche wiecej czasu to i tak sie nie poddam :-)


Asia no masz bardzo nieprzyjemna sytuacje z siostra,ja z moimi dogadyje sie bez problemu...moja najstarsza siostra wybudowala sie na mojej czesci spadku po mamie ale jej na to zezwolilam...bo mnie te 20 czy 30 tys zl w niczym by nie pomogly a ona ma gdzie mieszkac i sie bardzo ciesze ze w taki sposob moglam jej pomoc ,a teraz na lato przyjezdza jej maz aby zrobic nam lazienke i to po takich tanich kosztach ze nie odczuje tego ...ja wychodze z zalozenia ze rodzina jest po to aby sobie pomagac ;-)

Svensonka to jednak zdecydowaliscie sie na trzecie ? pozwolilam sobie obejrzec Twoj albumik ...sliczna z Was rodzinka :tak:


Mialam jechac z mezem na zakupy ale musze siedziec w domku i czekac na service...a i tak mrozno jest na dworze wiec dla mnie to lepiej...no i przy okazji maz pojechal ymienic mi opony w aucie bo bieznika juz nie maja :-p
 
Heksa jaka za stara na dzieci ? Jestes w fajnym wieku na rodzenie dzieci :tak: Ja bym chciala wyrobic sie do 30stki ale kurcze cos mam zle przeczucia :zawstydzona/y:no ale jesli mialoby mi to zajac troche wiecej czasu to i tak sie nie poddam :-)


Asia no masz bardzo nieprzyjemna sytuacje z siostra,ja z moimi dogadyje sie bez problemu...moja najstarsza siostra wybudowala sie na mojej czesci spadku po mamie ale jej na to zezwolilam...bo mnie te 20 czy 30 tys zl w niczym by nie pomogly a ona ma gdzie mieszkac i sie bardzo ciesze ze w taki sposob moglam jej pomoc ,a teraz na lato przyjezdza jej maz aby zrobic nam lazienke i to po takich tanich kosztach ze nie odczuje tego ...ja wychodze z zalozenia ze rodzina jest po to aby sobie pomagac ;-)

Svensonka to jednak zdecydowaliscie sie na trzecie ? pozwolilam sobie obejrzec Twoj albumik ...sliczna z Was rodzinka :tak:


Mialam jechac z mezem na zakupy ale musze siedziec w domku i czekac na service...a i tak mrozno jest na dworze wiec dla mnie to lepiej...no i przy okazji maz pojechal ymienic mi opony w aucie bo bieznika juz nie maja :-p

Czy ja wiem fajnie mi z ta mysla gorzej z realizacja. Zobaczymy co bedzie w przyszlym roku :-)
 
Svensonka ja po pierwszym dziecku to nie chcialam slyszec o nastepnym a teraz mam trojeczke i mi malo :-D a z ta realizacja jest ciezko bo czlowiek chce a nie wychodzi :zawstydzona/y:

My chcielibysmy postarac sie o coreczke ale na synka tez sie nie pogniewam,tylko aby sie udalo :tak:


Anrad moj maly tez jest z 2010 r witamy w naszym gronie ,a masz synkow czy coreczki a moze parki ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry