reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Wiktoria jesli masz duzo znajomych to zawsze mozesz sprobowac swoich sil,tylko najpierw dowiedz sie jakie sa warunki itd :tak: ja tez chcialam zostac konsultantka tataj ale jest za duzo tych babeczek wiec napewno nie maialbym sily przebicia :zawstydzona/y:

Ja uciekam do mojego skarba ,wpadne po wizycie u stomatologa papatki i prosze pisac duzo abym miala pozniej co poczytac :-)
Chyba się nie podejmę mam biżuterie wystarczy ledwo nadrabiam z nią a co dopiero jeszcze z AVON u nas też tego już dużo :baffled:
 
reklama
Dziękuję dziewczynki z całego serduszka.
Jestem w totalnym szoku, zabrałam się za eliminacje torbieli która utrudniała zajście a tu niespodzianka, pozytywny test a po torbieli ani śladu :-D:-D:-D:-D 10 lutego wizyta
Nie pisałam przez kilka tygodni z powodu ciężkiego dołka który towarzyszył od straty synka jak również został pogłębiony kolejnymi negatywnymi testami i wiadomością o cyście. Obiecuję że od dziś będę na bieżąco.

Moi chłopcy nabawili się anginy :baffled: siedzimy w domu z mnóstwem leków i czekamy aż przejdzie. Ja oczywiście też załapałam katar i tak myślę ile jeszcze... Do 8 lutego jestem na opiece więc lepiej żeby do tego czasu się opamiętał a 10 mam sprytny plan by prosić ginekologa o zwolnienie. Na moje nieszczęście pracuje w miejscu gdzie wszyscy wszystko znoszą, wszystkie zarazki, bakterie i wirusy jakie są w budynku od razu mnie atakują, mam nadzieję ze taki argument dotrze do lekarza w końcu trzeba chronić okruszka :-)
 
Syneczki same dobre wiadomości!
Super, że torbieli nie ma!
No i te II na teście!

Niech jeszcze angina sobie pójdzie precz a dr da Ci zwolnienie i będzie dobrze :tak:
Tylko już nam nie znikaj...

A swoja drogą co, teraz kolej na dziewczynkę tak?


Na pewno masz już jakieś typy imion :)
Napisz, coś wybierzemy razem dla dziewczynki :)
 
Widze ze nie jestem sama w przemysleniach i marzeniach o 3 dzieciatku. Moja corcia Vanessa co prawda ma 15 miesiecy a synek 7 lat ale cos mojemu mezusiowi sie umarzylo i chce jeszcze jedno. Mamy parke i mnie to wystarczy jestem spelniona. Jestem nerwowa babka wiec sceptycznie podchodze do tej mysli. Chociaz dobrze mi zrobila taka 6 letnia przerwa doroslam do roli bycia mama. Czym wiecej maz zartuje i prosi tym wiecej optymizmu nabieram.Kto wie moze mi sie odwidzi.... jak narazie podczytuje wasze posty.
pozdrawiam
 
Svensonka dobrze trafiłaś :)
wink2.gif


My tu wszystkie jesteśmy babeczki dzieciolubne :-D

Widzę, że Twój mąż podziela nasze marzenia o naszych dużych rodzinkach :)
A Ty się ciesz, że masz takiego fajnego chłopa w domu i jeśli tylko macie warunki i jeśli Ty masz ochotę, to zabierajcie się do roboty a my czekamy na II na teście :tak:
 
Syneczki same dobre wiadomości!
Super, że torbieli nie ma!
No i te II na teście!

Niech jeszcze angina sobie pójdzie precz a dr da Ci zwolnienie i będzie dobrze :tak:
Tylko już nam nie znikaj...

A swoja drogą co, teraz kolej na dziewczynkę tak?


Na pewno masz już jakieś typy imion :)
Napisz, coś wybierzemy razem dla dziewczynki :)

Prawda jest taka że ani nie marzę o córce ani o synu, marzę o zdrowym donoszonym dziecku. Dopóki nie straciłam syna nie przyszło mi nigdy na myśl że taka tragedia może spotkać akurat mnie, sądziłam że takie nieszczęścia przytrafiają się tylko alkoholiczką, narkomanką i całej reszcie bezmyślnych matek... pragnę zdrowego, donoszonego dziecka, płeć nie robi różnicy. Imiona wybrane zostały od razu po stracie Gracjana. Chłopcy wybrali dla braciszka Fabianek a dla siostrzyczki Marcelinka o zmianie nie chcą słyszeć :-p

Svensonka witaj :-)
 
Kochana ja mam nadzieję, że nie odebrałaś jakoś negatywnie tego mojego postu o dziewczynce...
Oczywiście pisałam tak bardziej w formie żartu....
Absolutnie nie chciałam Cię w żaden sposób urazić :zawstydzona/y:

Jak najbardziej ważne jest, zeby dzieciątko było zdrowiutkie i żeby wszystko było w porządku, czego z całego serducha Ci życzę...
I tak będzie, na pewno :tak:

I obiecuję, że juz nic nie wspomnę o płci dzieciątka :rofl2:
 
reklama
Oglądałam Ciąża z zaskoczenia i się popłakałam.Jak ja bym chciała już dzidziusia :tak:a chłopa jeszcze 2 miesiące nie bedzie ech:laugh2:


Jak ja Cię dobrze rozumiem................
A ja mojego chłopa mam niby codziennie w domu ale co z tego jak "on jest zmęczony".............
No kurczę blade..........
Chyba sobie musze z nim powaznie pogadać :-D


A jak tam się czujesz po odstawieniu tabsów?
 
Ostatnia edycja:
Do góry