reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Cześć dziewczyny.
Nazywam się Ania, jestem w 18 tyg. Ciąży z terminem na 11 maja. Mam już 7 letnia córkę, potem 5 strat, których przyczyną był zespół antyfosfolipidowy. Ta ciąża wiąże się u mnie z ogromnym strachem...
Jeśli pozwólcie chciałabym dołączyć do waszego forum podczytuje was od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się założyć konto.
 
@Aniqa1 witamy sie z Toba cieplo w naszym gronie :-)
Uwierz mi ze wiele z nas tez zyje w stresie wiekszym czy mniejszym i na pewno to wiesz jesli nas podczytujesz:-)
Zapraszany czesciej.
 
Safija, ja też od czwartku nie czuję ruchów.... Pierwsze ruchy miałam w 16 tyg. I przez ok. tydzień ruchy były codziennie, a od przedwczoraj cisza jak makiem zasial...rano sprawdzałam detektorem i znalazłam tętno, ale co się w związku z tym nastresuje to moje
 
Cześć dziewczyny.
Nazywam się Ania, jestem w 18 tyg. Ciąży z terminem na 11 maja. Mam już 7 letnia córkę, potem 5 strat, których przyczyną był zespół antyfosfolipidowy. Ta ciąża wiąże się u mnie z ogromnym strachem...
Jeśli pozwólcie chciałabym dołączyć do waszego forum podczytuje was od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się założyć konto.

Witamy cię Aniu i zachęcamy abyś się u nas rozgoscila
 
Ja lubie od czasu do czassu podsluchac dzidziola :-) ale zazwyczaj sluchamy z mezem razem wiec zawsze do wieczorka musze poczekac zeby uspokoic mysli :)
 
Safija, ja też od czwartku nie czuję ruchów.... Pierwsze ruchy miałam w 16 tyg. I przez ok. tydzień ruchy były codziennie, a od przedwczoraj cisza jak makiem zasial...rano sprawdzałam detektorem i znalazłam tętno, ale co się w związku z tym nastresuje to moje

Aniqa współczuję trudnych przeżyć i mam nadzieję że wszystkie mamy z forum urodzą zdrowe dzieci w maju. Staram się nie martwić się na zapas tym bardziej, że brak jakichkolwiek niepokojących objawów. Piersi bolą jak bolały i brzuchol rośnie. Detektora nie posiadam.
 
Cześć dziewczyny.
Nazywam się Ania, jestem w 18 tyg. Ciąży z terminem na 11 maja. Mam już 7 letnia córkę, potem 5 strat, których przyczyną był zespół antyfosfolipidowy. Ta ciąża wiąże się u mnie z ogromnym strachem...
Jeśli pozwólcie chciałabym dołączyć do waszego forum podczytuje was od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się założyć konto.
Witamy gorąco [emoji4] Rozumiem ten strach, który towarzyszy codziennie. Nie kupowałam nawet detektora, bo wariowałabym jeszcze bardziej jakbym nie mogła znaleźć tętna. Jak już coś za długo nie czuję ruchów, to kuszę maleństwo czekoladą albo czymś słodkim - po kilku minutach kopniaczek zazwyczaj jest.
 
Cześć dziewczyny.
Nazywam się Ania, jestem w 18 tyg. Ciąży z terminem na 11 maja. Mam już 7 letnia córkę, potem 5 strat, których przyczyną był zespół antyfosfolipidowy. Ta ciąża wiąże się u mnie z ogromnym strachem...
Jeśli pozwólcie chciałabym dołączyć do waszego forum podczytuje was od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się założyć konto.

Witaj. Oj jak ja dobrze rozumiem Twój strach... Sama mam dwie straty, to moja trzecia ciąża... Jakie leki bierzesz w związku z zespołem antyfosfolipidowym? Heparyna, acard, coś jeszcze?
 
reklama
Witamy gorąco
emoji4.png
Rozumiem ten strach, który towarzyszy codziennie. Nie kupowałam nawet detektora, bo wariowałabym jeszcze bardziej jakbym nie mogła znaleźć tętna. Jak już coś za długo nie czuję ruchów, to kuszę maleństwo czekoladą albo czymś słodkim - po kilku minutach kopniaczek zazwyczaj jest.
Witaj. Oj jak ja dobrze rozumiem Twój strach... Sama mam dwie straty, to moja trzecia ciąża... Jakie leki bierzesz w związku z zespołem antyfosfolipidowym? Heparyna, acard, coś jeszcze?
Tak, heparyna (Clexane), acard i tylko witaminy prenatal duo. Prędzej bralam jeszcze luteine i duphaston w ogromnych ilościach. Pod kątem zespołu antyfosfolipidowego ciąże prowadzę u immunologa. Do tego endokrynog, bo nie mam wogole tarczycy (usunięta kilka lat temu że względu na raka, którego miałam).
A moje maleństwo dalej się nie odzywa...
 
Do góry