reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

A Borys zupełnie dobrze, idealny 2 latek w całej okazałości

Teraz czuję się już dobrze, ale do 12tc tragicznie, ciągle wymioty i mdłości 24h...zupełnie jak w pierwszej ciąży...
Tylko teraz nie mam na nic apetytu, mogłabym żyć powietrzem..
 
reklama
Franka, wg chińskiego kalendarza mój czterolatek powinien być dziewczynka a jest chłopcem a teraz powinna być dziewczynka i tak póki co się zapowiada wg ostatniego usg. Totalna bzdura ten kalendar. Jak wróżenie z fusów.

Ann, nie ważyłam się dawno wiec nie mam pojęcia. [emoji6]

Doświadczyła może któraś z was krwawienia po stosunku? W ciąży ze starszym nigdy mi się nie przydarzyło wiec jestem zdezorientowana. Troszkę podbrzusze mnie tez pobolało ale poleżałam i przeszlo. Monitor jest w takich momentach zbawienny.
 
Ja też mama prawie trójki. Tobiasz 3,5 roku A Helenka 10 miesięcy.
Mi chiński kalendarz chyba trzykrotnie się sprawdza ;-) warto skorzystać z kalkulatora do tego kalendarza bo.on tam krótsze miesiące ma niż my ;-)


Ja mam.kilogram.na plusie. Głodna jestem ostatnio non stop więc jem ale zwiekszylam ilość ruchu, no i cztery razy w tygodniu biegam po 5 km żeby się nie forsować A trochę poruszac. Brzuch już spory, nawet gin ostatnio powiedział że nie ładnie mi już macica wyszła ;-)
 
Ja miałam kilka tygodni temu krwawienie po stosunku, bo trochę nas poniosło. Byłam na IP okazało się że to nie z macicy ani z szyjki tylko ze ściany pochwy jakiś uraz. Ale stres był bo trochę tej krwi było.....
 
A Borys zupełnie dobrze, idealny 2 latek w całej okazałości

Teraz czuję się już dobrze, ale do 12tc tragicznie, ciągle wymioty i mdłości 24h...zupełnie jak w pierwszej ciąży...
Tylko teraz nie mam na nic apetytu, mogłabym żyć powietrzem..
 
A Borys zupełnie dobrze, idealny 2 latek w całej okazałości

Teraz czuję się już dobrze, ale do 12tc tragicznie, ciągle wymioty i mdłości 24h...zupełnie jak w pierwszej ciąży...
Tylko teraz nie mam na nic apetytu, mogłabym żyć powietrzem..
 
Ann na Kasprowy, ale tak wialo, ze czulam sie jak co najmniej jak na jakim trzytysięczniku [emoji23]

Tekila ja do 13 tak samo. Ile ja sie nawymiotowalam... w pierwszej ciazy tez sie zle czulam w pierwszym trymestrze, ale druga to mi tak dala, myslalam, ze to sie nigdy nie skonczy [emoji23]
 
reklama
Do góry