reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Dziewczyny ale się rozpisałyście musiałam nadrobić ;)
Witamy wszystkie jeszcze nowe Majowki..

Co do wag ja schudłam prawie 3 kg na początku cienko było u mnie z apetytem teraz już jest lepiej..

kari21
Cieszę się razem z tobą :)
 
reklama
Kari bardzo się cieszę [emoji173]

Just o Kasprowy, mój mąż latem wbiegł, ale z plecakiem wyszło mu 1,5h.
 
Kari bardzo się cieszę [emoji173]

Just o Kasprowy, mój mąż latem wbiegł, ale z plecakiem wyszło mu 1,5h.

Ann to ma chlopak kondycje! A ile lat biega ogolnie?
Mnie dzis bylo bardzo ciezko wejsc i mimo, ze ja sie wspinam, cos tam biegam, to w ciazy nie mam na to sily, mecze sie blyskawicznie i oddech mam taki plytki
 
Wg tego śmiesznego kalendarza mój Janek powinien być dziewczynką :)

@kari21 to bardzo dobre wieści! Będzie dobrze! Zobaczysz :)

Ja mam niestety zakaz i przytulania i aktywności fizycznej. Z przytulanek łatwo zrezygnować było bo mój mąż jest za granicą. Najbardziej brakuje mi ćwiczeń. Ponad rok chodziłam na siłownie, trochę dźwigałam. Wcześniej była zumba i fitness.
 
Just oj on to biega jakoś od 11 roku życia mniej więcej to może z 18lat będzie.
Nie przejmuj się twój organizm teraz pompuje krew dla dwojga i jest duzo bardziej obciążony. Serce ciężej pracuje. Ja tez się szybko męczę.

Bo tam w tym chińskim kalendarzu liczy się inaczej lata życia. Mi wyszło że miałam 24, 26 i 29 lat w czasie poczęcia, a miałam 23, 25 i 28. Wszystko zależy kiedy się ma urodziny i kiedy napy po poczęcie. Ja patrzyłam w kalkulatorze, ale nic się nie sprawdziło,
 
Liczę na chłopca. Mamy już imię wybrane. Przed każdą ciąża miałam wybrane imię, a później "tworzyliśmy" dzieciaka. I miałam głębokie przekonanie, że tak będzie. Przy pierwszym synu nie dopuszczałm w ogóle myśli że mógłby być córką. W drugiej ciąży z córką też imię było najpierw. Ale miałam więcej zdrowego rozsądku i dopuszczałam inną opcje. Teraz przy trzecim czekamy na Karola, ale choinka mam wątpliwości. Czy trzeci raz mnie przeczucie nie zawiedzie..

Mąż ostatnio przyniósł informacje o chińskim kalendarzu płci. Sprawdzałyście dla zabawy może to? Ponoć się sprawdza w 85 procentach czy jakoś tak. Ciekawa jestem jak Wam wychodzi :-) :)
Moim 4 koleżankom sie sptawdzilo i mi z synem tez, jeśli sprawdzi sie teraz to bd dziewczynka :)
 
Mi wyszedł z tego kalendarza chłopiec[emoji16]

Ale mam w tej ciąży ochotę na fast food. Aż źle się z tym czuje ale będąc w Polsce nie mogłam odmówić sobie hotdoga z surowkami i hamburgerow. Kupiłam sobie na zapas gorące kubki choć wiem i mam świadomość ile tam chemii jest i zawsze wystrzegiwywalam się przetworzonej żywności ale tym razem nie potrafię sobie odmówić i później mam wyrzuty sumienia [emoji849]
A co do słodyczy to od dziecka byłam lasuchem a teraz mogłyby dla mnie nie istnieć.
 
reklama
Do góry