reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja jak sprawdzałam to u szwagierki dwóch chłopaków się sprawdziło, a u mnie wychodzi dziewczyna, No ale zobaczymy [emoji4]

@kari21 Widzisz!! Jezu tak bardzo się ciesze, teraz na bank będzie wszystko dobrze, musi być. Wysyłam Ci wirtualnego przytulaska [emoji8]

U mnie tez przy ostatniej wizycie był kilogram na plusie. No i startowałam z paroma nadprogramowymi kilogramami, także mam nadzieje przytyć jak najmniej.

Ja to czasami miałam rzut ze nie zjem nic innego jak coś słodkiego, najlepiej ze słonym, albo w jakimś innym dziwnym miksie. Wcześniej miałam takie cyrki, ze przecież jedynie niezdrowe żarcie typu prazynki zelki i inne słodkosci mi wchodziły, nic innego nie przechodziło przez gardło, ale już chyba przeszło i jem normalnie, tyle ze więcej chcą oczy, niż sam żołądek pomieści. Mimo, że nakładam sobie normalna porcje jak przed ciąża to nie dojadam, ale za to częściej musze coś zjeść, chociażby tak przegryźć bo taaak ssie niekiedy. Najgorzej z tym co zrobic na obiad, już straciłam prawo głosu w tym temacie, bo podobno proponowałam dania nie z tej ziemii [emoji28]
 
Kari super, teraz będzie już tylko DOBRZE [emoji4]
Ale żeście się rozpisały [emoji39]
U mnie na razie waga stoi w miejscu.
U mnie to także 3 ciąża.
 
Witam wszystkich skoro świt :)
Po kilku dniach nieobecności witam nowe Mamy i cieszę się razem z @kari21 ze nie zadzwonił telefon:)
Ja ostatnie dni poprostu przespałam :) wracałam z pracy zjadłam obiad i szlam spać.
Trzymajcie kciuki bo dziś o 18 mam wizytę i trochę się boje, od kilku dni mam brązowe plamienia, niby nic takiego bo mam polipa, nic mnie nie boli, ale podświadomie się boje. Mam nadzieje, ze u kropka wszystko w porządki:)
Lecę zbierać się do pracy;)
 
Hej kobietki
Ja dzis leniuchuje w domu dzwoniłam do pracy ze nie przyjdę ponieważ jestem trochę zakatarzoną a w środę jedziemy do polski bo mamy wesele w weekend.. muszę trochę się podkurowac..
jak się dzis czujecie ogólnie ?
Ja nawet nawet..
miłego dnia..
ja się trochę stresuje ponieważ w środę mam wizytę u lekarza zobaczymy :)
 
Ja niedawno wróciłam z pobrania krwi, pytałam się też o wyniki z pappa, i pielęgniarka mi powiedziała, ze do tygodnia czasu dzwonią jeśli coś nie tak, wiec jak do jutra do 20 nikt nie zadzwoni to w środę mogę się spytać czy już jest wynik.

Marta nie stresuj się, na pewno wszystko w porządku :) tez wizytuje w środę, także będziemy trzymać kciuki za siebie nawzajem [emoji4]

Mnie strasznie boli głowa, i tak chce mi się spaaaać. Dzisiaj chyba leżę plackiem i się nigdzie już nie ruszam [emoji53]
 
@Nikooś tez mnie dziaiaj od rana boli glowa, juz sobie nawet ciśnienie mierzylam ale mam dobre wiec nie wiem z czego. Tak mi sie nic dzisiaj nie chce robic a obiecalam sobie ze dom posprzatam
 
@Nikooś tez mnie dziaiaj od rana boli glowa, juz sobie nawet ciśnienie mierzylam ale mam dobre wiec nie wiem z czego. Tak mi sie nic dzisiaj nie chce robic a obiecalam sobie ze dom posprzatam

O sprzątaniu to ja nic nie mowie, tak jak wcześniej skakałam i miałam czyściutko wszędzie, tak od kiedy jestem w ciąży nie chce mi się kompletnie nic [emoji53] i to nie dlatego ze „och ja jestem w ciąży, skaczcie wokół mnie”, ja wręcz płacze w domu i przepraszam wszystkich ze jestem tak leniwa, bo mi wstyd [emoji28]
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj wegetuję. Boli mnie głowa i mam mdłości - chyba pierwszy raz takie silne ! Ledwie mogę wysiedzieć w biurze...:( W dodatku miałam ciężką noc, bo źle spałam. Co za dzień ... :baffled:
 
Do góry