reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ależ tu nowych dziewczyn się ujawniło. A wy chciałyście już forum zamykać i właśnie dlatego uważam, że jest za wcześnie. Wiele dziewczyn czyta od początku lub już dłuższa chwile ale się nie ujawniła wcześniej. Teraz zaczynamy chyba wszystkie czuć się dużo pewniej w ciąży to i nabiera się ochoty na udzielanie i dzielenie się doświadczeniami z ciąża związanymi.

Miejmy nadzieje, że z Kari wszystko dobrze i odezwie się chociaż na priv do którejś z was z którymi pisała.

Co do brzucha to ja tez jestem przerażona bo taki duży to miałam dopiero w 6-7 miesiącu . Mam nadzieje, że to tylko teraz był taki nagły skok i teraz przestanie tak szybko rosnąć. Tak wiec spodnie ciążowe to ja nosze już od ponad 4 tygodni ponad bo w normalne się nie mieszczę.

Ana650, bardzo współczuje straty ale to się zdarza. Pomysł sobie, że widocznie tak miało być. Może dziecko było chore. Natura sama eliminuje takie przypadki. Masz wielkie szczęście bo masz wciąż drugiego maluszka i na tym się skup.

Lilianne, u mnie jakies 2kg na plusie. Jestem szczupła ale przeraża mnie fakt ze w pierwszej ciąży tyle co teraz ważyłam pod koniec ciąży a mam na punkcie wagi trochę schizę wiec myśle, że muszę zacząć stosować jakaś dietę (lekkie ograniczenia) bo nie bardzo wyobrażam sobie ważyć więcej.

Nikoś faceci inaczej interpretują to co się do nich mówi a ci twoi panowie to chyba nieco przewrażliwieni. Nie przejmuj się.
 
reklama
@soniafka ja wiem że tak się zdarza i też sobie tłumaczę że widocznie dziecko było słabsze albo chore ale wiesz ciezko tak od razu to zaakceptować. Z czasem będę cieszyć się tym jednym maluszkiem który został. O ile nic sie nie wydarzy po drodze
 
@soniafka ja wiem że tak się zdarza i też sobie tłumaczę że widocznie dziecko było słabsze albo chore ale wiesz ciezko tak od razu to zaakceptować. Z czasem będę cieszyć się tym jednym maluszkiem który został. O ile nic sie nie wydarzy po drodze
Moja kuzynka w zeszłym roku przeżyła to co Ty. Była w bliźniaczej ciąży i też okolicach 1-szych badań prenatalnych okazało sie że żyje tylko jeden maluch.Ty straszne i bardzo smutne ale musisz teraz być silna dla tej drugiej istotki.
 
Hej dziewczyny ja też jakiś czas temu pisalam z pytaniem o tetno dzidziulkow, bo mieliśmy za wysokie. Ale jesteśmy po prenatalnych I na szczęście wszytsko super. Też było troszkę wyzsze Ale w granicach normy. Mój pierwszy synek też takie miał więc może taka uroda moich dzieci. Ja też mieszkam koło Łodzi. Dziewuszki wiem, ze to za wcześnie, ale myslalyscie o którym szpitalu na poród? Oczywiście chodzi mi o lodzkie :)
 
Hej dziewczyny ja też jakiś czas temu pisalam z pytaniem o tetno dzidziulkow, bo mieliśmy za wysokie. Ale jesteśmy po prenatalnych I na szczęście wszytsko super. Też było troszkę wyzsze Ale w granicach normy. Mój pierwszy synek też takie miał więc może taka uroda moich dzieci. Ja też mieszkam koło Łodzi. Dziewuszki wiem, ze to za wcześnie, ale myslalyscie o którym szpitalu na poród? Oczywiście chodzi mi o lodzkie :)
Gdzie kolo łodzi mieszkasz? Ja raczej w moim mieście będę rodzić[emoji4] chociaz wiadomo ze lodz ma lepsze szpitale ale mam 100km
 
Dziewczyny! Dzis wg om mamy 14+1 i pomyslalam ze moze w koncu sprovbje zlapac Kluseczke detektorem! Jak wiecie z wczesniej jestem nieogarem w tym temacie ale najpierw sie polozylam, rozluznilam zmacalam brzuch i tam gdze mi odstawal troszke przylozylam glowice i jest! Co prawda uciekał i musialam podazac za echem ale nie dalam sie splawic. Piekna melodia dla uszu <3 :D nawet nagralam dla meza zeby nie mial mi za zle ze raz bez niego probowalam:D
 
Nikoos Pomarańcze to luz. Jednak jaby mi ktos powiedzial ze mu głowa peknie na dziwię tego jak jem to było bu6raczej słabe i nie mile. No sorry ale w tej kwestii to ty jesteś dziwna. Jak twoje dzieci będą jadły też wyjdziesz? Z mężem też posiłków nie gadasz bo Ci źle?

Serio dziewczyny uważacie że to tylko faceci są jacyś dziwni, a my kobiety takie idealne? No ciekawa teoria.

Popieram jak zawsze Sonie (w sprawie forum)
 
Dziewczyny czy wy czujecie jakies pierwsze ruchy dzieci? Bo u mnie od paru dni coś puka w brzuchu tak jak by takie pykniecie w jednym miejscu[emoji23] Troche wydaje mi sie to wcześnie i nie jestem pewna czy to dziecko haha
 
reklama
Do góry