reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Kochane nie martwcie sie o mnie, wszystko jest ok, czytam was na bierzaco ale sie nie udzielam puki nie bede pewna ze nikt mnie tu nie podczytuje z osob niechcianych. Trzymajcie kciuki za sobotnia wizyte u ginekologa, wpadne od czasu do czasu dac znac jak u nas a za niedlugo mam nadzieje wrocic normalnie, za bardzo jestem uzalezniona od was [emoji23] i ciezko mi nie pisac. Mam nadzieje ze to jednak nie stad wyplywaja inf o mnie. Buziaki dla wszystkich.
Uff... Kamień z serca... Chociaż jak napisałaś że Twoja ciąża już nie była tajemnicą a potem że znikasz to podejrzewałam że to jest powód ale nie chciałam nic pisać w związku z Twoimi wcześniejszymi stratami żeby nie zapeszyć. Bardzo się cieszę że wszystko dobrze i będę mocno trzymać kciuki kochana!
Dziewczyny, może jednak pomyślimy w jakiejś bliższej przyszłości o zamknięciu wątku? Tutaj jednak nie każdy może być nam życzliwy a w sieci jesteśmy mniej anonimowe niż nam się wydaje...
 
No! Nie strasz Nas Kari;) zagladaj zagladaj, a nawet jesli ktos podczytuje to kij mu w oko za bezczelne wściubianie nosa tam gdzie nie został zaproszony!
Nawet ja wyciągnęłam nosa zza drzwi jak zamilkłaś.

Jutro i przede mną ciężki dzień bo ide z wynikami pappy do lekarza i okropnie się boję. No nic oby szybko dzień minął. Trzymajcie kciuki. Jestem strasznie zestresowana :-(
Na pewno będzie dobrze! Kciuki zaciśnięte i dawaj znać co i jak [emoji110][emoji110][emoji110]
 
@gooskaw kciuki zaciśnięte ! Zobaczysz wszystko będzie dobrze :*

@Franka84 Helenka tez jest łysa :p Co prawda dzisiaj pojawił się ósmy ząb, ale włosów nie widać :p Pocieszam się, ze łatwiejsza jest kąpiel :p ja jeszcze nie wiem jaką kreację będzie mieć na roczek, a to już w sumie niedługo. Moja to też niezła aparatka, zresztą mój syn nie bez powodu mówi na nią "Hela Hela Bandziorek " :D
 
@gooskaw @Nikooś @Marta94 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;) ale będzie dziś dużo pięknych zdjęć :)

Może jednak faktycznie załóżmy już ten wątek zamknięty?? Każda z nas będzie się czuła swobodniej i będziemy mogły pisać o wszystkim :) tylko trzeba nam admina, bo inaczej aniaslu się nie zgodzi :p @Ann_ może ty?? :) takas ogarnięta, założyłas ten wątek z terminami porodów :D
 
reklama
Kurcze, ja zasnęłam po 4, i miałam budzik na 7 bo zaraz do lekarza wychodzę, a mimo to obudziłam się przed budzikiem, czuje się fatalnie..
 
Do góry