reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Nikooś biedna, trzeba było spać ;) ale nic straconego, wróć do domu i idź spać :)
@Ann_ po wczorajszym poście aniaslu i tak wnioskuję że do dziś mamy dać odpowiedź kto będzie moderatorem, a jakoś tak pomyślałam o tobie :) ale wiadomo że nikt nikogo do niczego nie zmusi i może jest tu któraś która bardzo chce się podjąć tej funkcji ;)
 
reklama
Witam z pracy:)
Wyobraźcie sobie, ze wczoraj jak położyłam się na 5 min to usnęłam od 18 do 22. Ja nie wiem jak długo tak będzie ;) mój maz Anioł ogarnia dom w tym czasie i naszego syna.

AgaMy super pomysł :)
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki ;)
Co do kawy ja raz pije raz nie, o jak mnie najdzie.
 
@patula86 takie niespodzianki są popularne na Baby Shover, ale u nas się raczej rzadko takie imprezy praktykuje :p Tak mi się to spodobało, że postanowiłam przygotować taką niespodziankę na Święta.
 
Podzielę się z Wami moim pomysłem na prezent świąteczny dla mojej rodzinki ;)
20.11 mam wizytę u mojego gin. jeśli wszystko będzie ok, podpytam o płeć. Jeśli się nie uda stwierdzić to mam jeszcze jedną wizytę w połowie grudnia ( liczę ze wtedy dzidziuś się odsłoni ). Widziałam na Allegro takie duże czarne balony ( około 85cm ) w zestawie z różowym bądź niebieskim konfetti. Wsypuje się je do środka, napełnia balon helem albo nadmuchuje. Pomyślałam że byłaby fajna niespodzianka dla rodzinki przebić taki balon w Wigilię. No chyba, że dzidzia się będzie dobrze kryła...

Oooo No fajny pomysł, my tez myśleliśmy nad balonem, ale stwierdziliśmy ze u rodziców w salonie jest za mało miejsca, i jak przebijemy taki balon to będziemy jesc z tym konfetti [emoji28]
Ja mam 18.12 drugie prenatalne, do świat tez 3 razy jeszcze odwiedzę mojego ginekologa, wiec mam nadzieje się dowiedzieć płci, i mamy w planach rodzicom wręczyć ramkę ze zdjęciem i wstążka rozowa albo niebieska, a poza tym na wigilie mam upiec torta, i tez biszkopt ma być w danym kolorze [emoji4] ciekawe czy wyjdzie tak jak sobie zaplanowałam.

Roki No właśnie bardzo chciałam spac, jak ze szwagierka usypialysmy młodego to myślałyśmy ze odpadniemy przed nim, a jak już zasnął to nam nagle przeszło całe zmęczenie.. Tak sobie leżałyśmy i szeptem gadałyśmy i zleciało do tej 4 jak nie pozniej..
A teraz nawet jakbym się uparła to nie zasne, ale pewnie pozniej odpadne po południ i będę spac do jutra [emoji28]
 
Dziewczyny ja od 5 na nogach spać nie mogę.. o 11 dzis mam lekarza trzymajcie kciuki ;)))

Zaciśnięte!

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :happy:
@kari21 oby wszystko się wyjaśniło i wracaj do nas szybko ;)

Ja mam dzisiaj trochę lepsze samopoczucie, dość dobrze spałam. Jak to jest z tą kawą w ciąży? Ja rano kawkę świeżo mieloną ( tylko raz dziennie ) piję. Powinno się pić czy nie?
Kiedyś raczej się to odradzało bo kofeina i takie tam, ale wiadomo kiedyś to kobieta karmiace też prawie nic nie mogła bo zaszkodzi dziecku...

Ja piję 1 mocną z ekspresu bo nie mogę się dobudzić w pracy. W porywach dwie.
Jem banany i migdały w ramach uzupełnienia magnezu.

@Nikooś to nie pospałaś biedna. To może drzemka w południe?
@kari21 Wracaj szybko
@AgaMy @Maaaadzik84 ale macie dobrze z takimi mężczyznami. U mnie gary 2 dzień leżą. Mąż trochę pomaga, ale są rzeczy za które się nie zabiera.

Dziewczyny czy ruszacie się jakoś, ćwiczycie?
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny i do widzenia na stale niestety :( naprawde boli mnie to okropnie bo to bylo jedyne miejsce dla mnie gdzie czulam sie dobrze i moglam rozmawiac o sobie a teraz zostalo mi to odebrane :( niestety sprawdzily sie moje obawy i to na 100% stad wyplywaja informacje na moj temat, zatem wiecej nie wyplyna. Nie jestem pewna czy osoba czytajaca jest uzytkownikiem czy zna kogos z naszej grupy dlatego nie bede ryzykowac rowniez forum zamknietym. Niestety musze was opuscic :( :( :( strasznie ale to strasznie mi przykro. Mam nadzieje ze osoba podgladajaca i wscibiajaca nos w moje zycie jest zadowolona z siebie teraz. Buziaki kochane i powodzenia, trzymajcie sie cieplo, zdrowo i oby wszystkie wasze malenstwa tez byly perfekcyjnie zdrowe. I dziekuje za cale wasze wsparcie! Bylyscie jedynym moim wsparciem i dobrym slowem :( teraz musze radzic sobie sama.
 
Do góry