reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Rossiczka rozumiem chyba[emoji6]
bo to nie jest łatwe do wyjaśnienia :p a jeszcze jak się pisze z mężem obok który coś gada, z córka co ciągnie za nogawkę i z synem który krzyczy aby poczytać mu nową książkę o avengersach, tym bardziej jest to trudne zadanie :p
 
Mam na myśli, że nie mam córki więc pewnie nie umiem się wczuć idealnie w sytuację. Ale zamysł rozumiem [emoji4]
 
Ja dziś odebrałam wyniki nifty, wyszły ok, ryzyko niskie, no i będzie drugi chłopak :-). Interpretacji pappa jeszcze nie mam, ale to już chyba mniej istotne.
Super!

@justjestem no mi lekarz powiedział że na 70% dziewczynka bo miedzy nóżkami wygląda na przedziałek. A on mi się nigdy z płcią nie pomylił i mówił wcześnie. Więc... zażartował że te 30% to nadzieje dla taty na drugiego syna :p

@Ann_ to nie jest zazdrość. Ale jest coś takiego (chociaż nigdy w to nie wierzyłam) że tata inaczej patrzy na córkę niż syna. Pewnie mam doskonale to samo a nie zdaje sobie z tego sprawy :p Zazdrosna nie jestem ;) Poza tym uważam, że to super że od małego powtarza jej że jest piękna, to dobrze działa na psychikę młodej dziewczynki później.
Ja mam i corke i syna i to jest prawda że tata inaczej traktuje corke a inaczej syna wiadomo kocha bardzo mocno oboje Ale to są inne relacje.
Zresztą mama też tak ma. Między moimi dziećmi różnica jest mała bo tylko rok i są już w takich wieku że są samodzielnie Ale dla.mnie Fabian to nadal taki maly syneczek mamuni. Może to też kwestia charakteru. Marika ma zdecydowanie moj czyli ciężki przez co często trudno nam się jest dogadać bo ja jestem uparta i jako matka muszę postawić na swoim a ona mloda dama uparta jeszcze bardziej i chce na swoim..czesto wtedy wkracza P do akcji bo my we dwie się nie dogadamy a Fabian ma charakter P, zawsze ulegnie i będzie robił tak żeby każdy był zadowolony. No i to taki mój przytulas.
Ciężko to tak obrać w słowa żeby każdy zrozumiał to dobrze.
Żeby nie było kocham ogromnie obydwoje swoich dzieci ❤

Jutro właśnie pójdę do lekarza z tymi bólami swoimi, ogólnie jakis mam spadek formy.

Cd Kari to jesteśmy na fb na tej samej grupie Ale tam też się nie odzywa.
 
@Rossiczka mojej córce daleko do różowej królewny. Ma 14m-cy, a jest niemal łysa jak Kojak i do tej pory ma jednego zęba. Czekamy na więcej. hahaha. Na roczek miałam dla niej różową sukienkę po kuzynce, ale nawet jej nie przymierzyłam bo wygladałaby komicznie. Z charakteru to taka łobuziara.
 
Kochane nie martwcie sie o mnie, wszystko jest ok, czytam was na bierzaco ale sie nie udzielam puki nie bede pewna ze nikt mnie tu nie podczytuje z osob niechcianych. Trzymajcie kciuki za sobotnia wizyte u ginekologa, wpadne od czasu do czasu dac znac jak u nas a za niedlugo mam nadzieje wrocic normalnie, za bardzo jestem uzalezniona od was [emoji23] i ciezko mi nie pisac. Mam nadzieje ze to jednak nie stad wyplywaja inf o mnie. Buziaki dla wszystkich.
 
Kochane nie martwcie sie o mnie, wszystko jest ok, czytam was na bierzaco ale sie nie udzielam puki nie bede pewna ze nikt mnie tu nie podczytuje z osob niechcianych. Trzymajcie kciuki za sobotnia wizyte u ginekologa, wpadne od czasu do czasu dac znac jak u nas a za niedlugo mam nadzieje wrocic normalnie, za bardzo jestem uzalezniona od was [emoji23] i ciezko mi nie pisac. Mam nadzieje ze to jednak nie stad wyplywaja inf o mnie. Buziaki dla wszystkich.
och uduszę Cię, tak nas nastraszyłaś !!! Wyjaśnij wszystko i wracaj :-)
 
No! Nie strasz Nas Kari;) zagladaj zagladaj, a nawet jesli ktos podczytuje to kij mu w oko za bezczelne wściubianie nosa tam gdzie nie został zaproszony!
Nawet ja wyciągnęłam nosa zza drzwi jak zamilkłaś.

Jutro i przede mną ciężki dzień bo ide z wynikami pappy do lekarza i okropnie się boję. No nic oby szybko dzień minął. Trzymajcie kciuki. Jestem strasznie zestresowana :-(
 
reklama
@kari21 Boże kobieto, ja się tak wystraszyłam jak przeczytałam twoja poprzednia wiadomość.. trzymałam i oczywiście będę trzymać za Ciebie kciuki.
Wszystkie tu na Ciebie czekamy, wiec wracaj najszybciej jak będziesz w stanie [emoji173]️

A u mnie dzisiaj od rana zakupy a potem goście, szwagierka z młodym i zostali na noc, wiec nawet nie miałam chwili żeby się odezwać. Ale napisze jutro po wizycie, wiec za mnie tez trzymajcie kciuki żeby wszystko było Oki.
Dobranoc [emoji4]
 
Do góry