reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

O sprzątaniu to ja nic nie mowie, tak jak wcześniej skakałam i miałam czyściutko wszędzie, tak od kiedy jestem w ciąży nie chce mi się kompletnie nic [emoji53] i to nie dlatego ze „och ja jestem w ciąży, skaczcie wokół mnie”, ja wręcz płacze w domu i przepraszam wszystkich ze jestem tak leniwa, bo mi wstyd [emoji28]
O to to mam dokladnie to samo, a plany mialam takie ze jak juz na L4 bd to wysprzatam wszystko a jak narazie wyzwaniem jest dla mnie nawet zrobienie obiadu
 
reklama
I mnie boli głowa.
Ale sprzątanie niestety się samo nie zrobi [emoji21] na szczęście większość już zrobiłam
 
Jejku wszystkie dzisiaj jesteśmy jakieś nie do życia. Mi jedyne co się udało zrobic to pranie. Śniadanie to ledwo co wcisnęłam, mimo, ze byłam głodna, to tez jakoś niedobrze mi dzisiaj. Co to się dzieje :/
 
Ja w ogóle śniadania nie tknelam..
Zrobiłam córce i mnie prawie cofnelo[emoji58]
U mnie dodatkowo dochodzą bóle zębów gdzie paracetamol mi nie pomaga i chodzę calymi dniami jak zombie a zasypiam z butelką zimnej wody przy policzku..
 
Byłam tu w Niemczech. Zrobił mi ale nie tego co boli tak się dogadaliśmy[emoji57]
Wyżyna mi się dolna ósemka i stąd ten ból promieniujacy na wszystkie zęby[emoji21]
 
reklama
Do góry