reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Hej. Wygląda na to, że i ja będę majową mamą.🙈 Nie mogę uwierzyć, że to pisze. W sierpniu podchodziliśmy do invitro, to był nasz pierwszy transfer z mrożonym zarodkiem, i powiódł się, w co do tej pory ciężko nam uwierzyć. Leczyliśmy się grubo ponad 10 lat, nigdy wcześniej nie udało mi się zajść w ciążę. Jutro pierwsze USG , z jednej strony się denerwuje a z drugiej nie mogę się doczekać. 🙈❤️
Gratulacje! Tyle lat starań.. podziwiam! Który to u Ciebie tydzień? Daj znać po wizycie☺️✊🏼
Nie,na pokładzie mam 14 miesięczna córkę 🙈
Też podziwiam za taką małą różnicę wieku🤩
Pierwszy był sn (choć indukowany), drugi CC, trzeci sn, a właściwie to vbac (czyli poród sn po cesarce). I tak właściwie to CC wspominam najgorzej...

Oj szkoda... Ale dobrze, że chociaż wiesz, że rozwija się prawidłowo 😊

No proszę, czyli nie zawsze tak jest. Mi teraz endo też mówiła, że na pewno mi TSH wzrosło przez ciąże... Ale widać nie jest to regułą 🙂
Jak wygląda poród sn po cc? Ja z synem długo się męczyłam, po kilkunastu godzinach miałam cc i nie wyobrażam sobie inaczej w obecnej ciąży.. Trauma została😟
 
reklama
Hej. Wygląda na to, że i ja będę majową mamą.🙈 Nie mogę uwierzyć, że to pisze. W sierpniu podchodziliśmy do invitro, to był nasz pierwszy transfer z mrożonym zarodkiem, i powiódł się, w co do tej pory ciężko nam uwierzyć. Leczyliśmy się grubo ponad 10 lat, nigdy wcześniej nie udało mi się zajść w ciążę. Jutro pierwsze USG , z jednej strony się denerwuje a z drugiej nie mogę się doczekać. 🙈❤️
Hej ! :) kiedy był transfer ? :) u mnie 16.08 😍 też 1 udany po wielu latach starań
 
Zbadałam cukier - 96 na glukometrze, norma do 90. Jest nieźle na moje tragiczne prowadzenie się 😝
 
Pierwszy był sn (choć indukowany), drugi CC, trzeci sn, a właściwie to vbac (czyli poród sn po cesarce). I tak właściwie to CC wspominam najgorzej...

Oj szkoda... Ale dobrze, że chociaż wiesz, że rozwija się prawidłowo 😊

No proszę, czyli nie zawsze tak jest. Mi teraz endo też mówiła, że na pewno mi TSH wzrosło przez ciąże... Ale widać nie jest to regułą 🙂
dlatego czekam do kolejnego tygodnia. Z miesiączki termin wychodzi na 7.05 ale chyba ciąża jest młodsza więc termin pewnie później. 15.05 mój mąż ma urodziny więc może prezent będzie miał od razu 😂
 
reklama
Tu nie ma co podziwiac,specjalnie tego nie zrobiłam 🙈 No ale bywa,taka to już niespodzianke mam i jakoś będę musiała dać radę 🤷
 
Do góry