reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Jak wszystko się potwierdzi, to będzie moja trzecia ciąża z cukrzyca ciążową i druga, w którą zaszłam podczas karmienia 😆
 
reklama
Hej. Nieśmiało witam się z terminem na 20.05 :) wczoraj zrobilam testy, bety nie robię, a lekarza mam na początku października :)
Mam prawie 3-letniego syna i 9-miesięczną córkę :)

Jak wszystko się potwierdzi, to będzie moja trzecia ciąża z cukrzyca ciążową i druga, w którą zaszłam podczas karmienia 😆
Witamy😊 Ja też jeszcze karmię, no ale mój już trochę starszy, więc i przerwy między karmieniami większe.
A cukrzycy współczuję... Chociaż chyba lepiej wiedzieć od razu i od razu zacząć działać🙂
Cześć wszystkim. Ja mam termin na 01.05 😊 w poniedziałek miałam pierwszą wizytę u lekarza i serduszko bije 😍 to moja pierwsza ciąża
Gratulacje! Super, że już mogłaś zobaczyć swoje maleństwo 🥰
 
Jeszcze coś mi się przypomniało. W poprzedniej ciąży zaraz po pozytywnym teście weszłam na czat z endo i od razu pisał, żeby zwiększyć z 75/100 na codziennie 100 i dał receptę na jodid. A kiedy masz wizytę u endokrynologa? Pewnie też będziesz miała wyższą dawkę
Jutro mam wizytę u ginekologa, a w piątek u endo więc wtedy się wszystkiego dowiem. Teraz biorę 25mg więc zapewne zwiększy do 50mg bądź naprzemiennie 25/50. Daj znać proszę jak będziesz mieć wyniki przeciwciał☺️
Super, piękna beta😍
Hej. Nieśmiało witam się z terminem na 20.05 :) wczoraj zrobilam testy, bety nie robię, a lekarza mam na początku października :)
Mam prawie 3-letniego syna i 9-miesięczną córkę :)
Hej witamy! Ale będzie ekipa😍🤗 jak się czujesz?
 
Witamy😊 Ja też jeszcze karmię, no ale mój już trochę starszy, więc i przerwy między karmieniami większe.
A cukrzycy współczuję... Chociaż chyba lepiej wiedzieć od razu i od razu zacząć działać🙂
Jutro zmierzę cukier, bo dzisiaj nie mogłam znaleźć glukometru. Obie ciążę miałam cukrzycę na insulinie, więc już mam oswojony temat.
Dzięki diecie cukrzycowej w ciąży… chudnę (nie przybieram dużo).
Za to moje dzieci są słusznej wagi - córka miała prawie 4 kg, a jest dwa tygodnie przed terminem 😆
 
Jutro mam wizytę u ginekologa, a w piątek u endo więc wtedy się wszystkiego dowiem. Teraz biorę 25mg więc zapewne zwiększy do 50mg bądź naprzemiennie 25/50. Daj znać proszę jak będziesz mieć wyniki przeciwciał☺️

Super, piękna beta😍

Hej witamy! Ale będzie ekipa😍🤗 jak się czujesz?
Tylko, że ten wynik nie będzie zbyt miarodajny bo nie ma go z czym porównać. Ostatnie przeciwciała miałam robione pewnie zaraz po ostatniej ciąży, albo nawet w trakcie i wyniki zostały w systemie w Medicover...
Mówimy, że 3 to będzie wystarczająco, ale ostatnio mówiliśmy tak o dwójce 😆
Czuję się ok, jestem wykonczona (co nie jest dziwne przy niemowlęciu), lekko mnie mdli i wszystko śmierdzi.
Ja też mówiłam, że 3 mi wystarczy😂😂😂
Jutro zmierzę cukier, bo dzisiaj nie mogłam znaleźć glukometru. Obie ciążę miałam cukrzycę na insulinie, więc już mam oswojony temat.
Dzięki diecie cukrzycowej w ciąży… chudnę (nie przybieram dużo).
Za to moje dzieci są słusznej wagi - córka miała prawie 4 kg, a jest dwa tygodnie przed terminem 😆
Moi bez cukrzycy też byli duzi - pierwszy syn 4420 g (2 tyg po terminie), drugi 4340 g (tydzień po terminie), trzeci 4040 g (idealnie w terminie). Z pierwszą dwójką po porodzie musiałam powtarzać test obciążenia glukozą (bleeee!), ale oni tacy po tatusiu, podobno ważył 4600. Jak na razie waga kolejnych dzieci idzie w dół, więc teraz liczę na drobną, filigranową dziewczynkę 😉 po mamusi😊
 
reklama
Do góry