reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Tylko, że ten wynik nie będzie zbyt miarodajny bo nie ma go z czym porównać. Ostatnie przeciwciała miałam robione pewnie zaraz po ostatniej ciąży, albo nawet w trakcie i wyniki zostały w systemie w Medicover...

Ja też mówiłam, że 3 mi wystarczy😂😂😂

Moi bez cukrzycy też byli duzi - pierwszy syn 4420 g (2 tyg po terminie), drugi 4340 g (tydzień po terminie), trzeci 4040 g (idealnie w terminie). Z pierwszą dwójką po porodzie musiałam powtarzać test obciążenia glukozą (bleeee!), ale oni tacy po tatusiu, podobno ważył 4600. Jak na razie waga kolejnych dzieci idzie w dół, więc teraz liczę na drobną, filigranową dziewczynkę 😉 po mamusi😊
Jeju jakie wielkie bobasy😍 urodziłaś wszystkie siłami natury czy cc?
Oo super 😍 nawet dobrze, poza rannymi mdłościami, na szczęście narazie bez wymiotów 😩
Oby tak dalej✊🏼🤗

@Jeenny czekamy na info jak tam wizyta🥰
 
reklama
Tylko, że ten wynik nie będzie zbyt miarodajny bo nie ma go z czym porównać. Ostatnie przeciwciała miałam robione pewnie zaraz po ostatniej ciąży, albo nawet w trakcie i wyniki zostały w systemie w Medicover...

Ja też mówiłam, że 3 mi wystarczy😂😂😂

Moi bez cukrzycy też byli duzi - pierwszy syn 4420 g (2 tyg po terminie), drugi 4340 g (tydzień po terminie), trzeci 4040 g (idealnie w terminie). Z pierwszą dwójką po porodzie musiałam powtarzać test obciążenia glukozą (bleeee!), ale oni tacy po tatusiu, podobno ważył 4600. Jak na razie waga kolejnych dzieci idzie w dół, więc teraz liczę na drobną, filigranową dziewczynkę 😉 po mamusi😊
I tego Ci życzę 😁
 
Tylko, że ten wynik nie będzie zbyt miarodajny bo nie ma go z czym porównać. Ostatnie przeciwciała miałam robione pewnie zaraz po ostatniej ciąży, albo nawet w trakcie i wyniki zostały w systemie w Medicover...

Ja też mówiłam, że 3 mi wystarczy😂😂😂

Moi bez cukrzycy też byli duzi - pierwszy syn 4420 g (2 tyg po terminie), drugi 4340 g (tydzień po terminie), trzeci 4040 g (idealnie w terminie). Z pierwszą dwójką po porodzie musiałam powtarzać test obciążenia glukozą (bleeee!), ale oni tacy po tatusiu, podobno ważył 4600. Jak na razie waga kolejnych dzieci idzie w dół, więc teraz liczę na drobną, filigranową dziewczynkę 😉 po mamusi😊
Ale piękne dzieciaczki 😍 genów nie da się oszukać ;)
 
Hej dziewczyny. Nieśmiało się przyłączam. W sobotę pozytywny test ciążowy i mega zaskoczenie.... przyzwyczajam się do nowej rzeczywistości.
Wczoraj byłam u gina, narazie było widać tylko pęcherzyk,ale mówiła,że wygląda ok i widzimy się za dwa tygodnie na potwierdzeniu ciąży.
 
Jutro mam wizytę u ginekologa, a w piątek u endo więc wtedy się wszystkiego dowiem. Teraz biorę 25mg więc zapewne zwiększy do 50mg bądź naprzemiennie 25/50. Daj znać proszę jak będziesz mieć wyniki przeciwciał☺️

Super, piękna beta😍

Hej witamy! Ale będzie ekipa😍🤗 jak się czujesz?
ja z tego co pamiętam przez całą ciążę brałam 25mg. W ogóle co ciekawe po pierwszej ciąży spadły mi trochę przeciwciała bo miałam wystrzelone w kosmos
 
Hej dziewczyny. Nieśmiało się przyłączam. W sobotę pozytywny test ciążowy i mega zaskoczenie.... przyzwyczajam się do nowej rzeczywistości.
Wczoraj byłam u gina, narazie było widać tylko pęcherzyk,ale mówiła,że wygląda ok i widzimy się za dwa tygodnie na potwierdzeniu ciąży.
Witaj. To Twoja pierwsza ciąża?
 
Jeju jakie wielkie bobasy😍 urodziłaś wszystkie siłami natury czy cc?

Oby tak dalej✊🏼🤗

@Jeenny czekamy na info jak tam wizyta🥰
Pierwszy był sn (choć indukowany), drugi CC, trzeci sn, a właściwie to vbac (czyli poród sn po cesarce). I tak właściwie to CC wspominam najgorzej...
miałam. Widoczny ładnie rozwijający się pęcherzyk. Wizyta za tydzień. Szczerze to już chciałabym zobaczyć to serduszko, ten pierwszy okres ciąży strasznie mi się dłuży
Oj szkoda... Ale dobrze, że chociaż wiesz, że rozwija się prawidłowo 😊
ja z tego co pamiętam przez całą ciążę brałam 25mg. W ogóle co ciekawe po pierwszej ciąży spadły mi trochę przeciwciała bo miałam wystrzelone w kosmos
No proszę, czyli nie zawsze tak jest. Mi teraz endo też mówiła, że na pewno mi TSH wzrosło przez ciąże... Ale widać nie jest to regułą 🙂
 
reklama
Hej, czy jest ktoś z terminem na maj 2025? Jeżeli taki temat już powstał to proszę o przekierowanie, chętnie dołączę 😉
Hej. Wygląda na to, że i ja będę majową mamą.🙈 Nie mogę uwierzyć, że to pisze. W sierpniu podchodziliśmy do invitro, to był nasz pierwszy transfer z mrożonym zarodkiem, i powiódł się, w co do tej pory ciężko nam uwierzyć. Leczyliśmy się grubo ponad 10 lat, nigdy wcześniej nie udało mi się zajść w ciążę. Jutro pierwsze USG , z jednej strony się denerwuje a z drugiej nie mogę się doczekać. 🙈❤️
 
Do góry