reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
U mnie dziś początek 8-ego tygodnia, mam dziś pierwszą wizytę🤗 tak naturalna😊
Super. ❤️ Ja przed wczoraj miałam brązowe plamienie i się przestraszyłam. Powtórzylam betę i progesteron wczoraj i wyniki dobre. Jedno i drugie poszło do góry. Dziś już czysto ale co strachu się najadłam 🙈 moja pierwsza wizyta jutro😊
 
Cześć, witam się i ja 🙂 ten cykl był jakiś totalnie dziwny, już w zasadzie od 22 dnia cyklu czułam lekko podbrzusze i jakoś czułam w kościach że coś może być na rzeczy. Test zrobiłam w 27dc i dość szybko pokazała się kreska. Beta z tego dnia wynosiła 158. Dzisiaj już mam totalnie czarne myśli bo oczywiście codziennie rano sprawdzam ból piersi i dzisiaj wydały mi się takie normalne, miękkie 🙄 wiem że to raczej kiepski wyznacznik ale mam za sobą jedni poronienie gdzie serduszko przestało bić i jedno puste jajo płodowe 😟 martwię się jak diabli, na betę nie chce już iść bo wiem że nawet jak prawidłowo rośnie to nie zawsze jest to wyznacznik
 
Cześć, witam się i ja 🙂 ten cykl był jakiś totalnie dziwny, już w zasadzie od 22 dnia cyklu czułam lekko podbrzusze i jakoś czułam w kościach że coś może być na rzeczy. Test zrobiłam w 27dc i dość szybko pokazała się kreska. Beta z tego dnia wynosiła 158. Dzisiaj już mam totalnie czarne myśli bo oczywiście codziennie rano sprawdzam ból piersi i dzisiaj wydały mi się takie normalne, miękkie 🙄 wiem że to raczej kiepski wyznacznik ale mam za sobą jedni poronienie gdzie serduszko przestało bić i jedno puste jajo płodowe 😟 martwię się jak diabli, na betę nie chce już iść bo wiem że nawet jak prawidłowo rośnie to nie zawsze jest to wyznacznik
Cześć 😊 ciąża naturalna czy invitro?
 
Tu nie ma co podziwiac,specjalnie tego nie zrobiłam 🙈 No ale bywa,taka to już niespodzianke mam i jakoś będę musiała dać radę 🤷
Na pewno dasz radę💪🏼😍
O zaczęło mnie mocniej mdlić i odrzuca od kawy 🫣 kawa to moje życie! 😭
Ja mam to samo.. kawa nie smakuje i jednego dnia mdłości są, drugiego nie😭 polecam jeść często małymi porcjami.
Super. ❤️ Ja przed wczoraj miałam brązowe plamienie i się przestraszyłam. Powtórzylam betę i progesteron wczoraj i wyniki dobre. Jedno i drugie poszło do góry. Dziś już czysto ale co strachu się najadłam 🙈 moja pierwsza wizyta jutro😊
Na pewno czegoś więcej się dowiesz. Kilka osób tutaj też miało takie jedno/dwudniowe plamienie. Czekamy na info po wizycie ✊🏼
Cześć, witam się i ja 🙂 ten cykl był jakiś totalnie dziwny, już w zasadzie od 22 dnia cyklu czułam lekko podbrzusze i jakoś czułam w kościach że coś może być na rzeczy. Test zrobiłam w 27dc i dość szybko pokazała się kreska. Beta z tego dnia wynosiła 158. Dzisiaj już mam totalnie czarne myśli bo oczywiście codziennie rano sprawdzam ból piersi i dzisiaj wydały mi się takie normalne, miękkie 🙄 wiem że to raczej kiepski wyznacznik ale mam za sobą jedni poronienie gdzie serduszko przestało bić i jedno puste jajo płodowe 😟 martwię się jak diabli, na betę nie chce już iść bo wiem że nawet jak prawidłowo rośnie to nie zawsze jest to wyznacznik
Beta przed wizytą jest najlepszym wyznacznikiem, masz już może umówioną wizytę u lekarza? Póki nic się nie dzieje (mocne bóle brzucha, plamienie), nie martw się na zapas. Trzymam kciuki by wszystko było ok✊🏼😇
 
Super. ❤️ Ja przed wczoraj miałam brązowe plamienie i się przestraszyłam. Powtórzylam betę i progesteron wczoraj i wyniki dobre. Jedno i drugie poszło do góry. Dziś już czysto ale co strachu się najadłam 🙈 moja pierwsza wizyta jutro😊
ja też plamilam a nawet krwawilam , serce mi już pękało ... Ale całe szczęście wszystko jest w porządku na usg było już serduszko ♥️
 
reklama
Do góry