reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Klaudia_i_nikodem MamaAWR dobrze mowi. ZUSowi trzeba pokazac, ze sie w nich wierzy jak w Boga i bedzie ok. Ja sie tez zestresowalam przejsciami z nimi, a teraz jestem madra ;)

@waraai jak cos Ci cieknie az po nogach to raczej nie jest to nic innego tylko wody. Z takimi farfoclami czerwonymi. Uuuu dzieje sie :) a nie leca caly czas, bo dziecie zatyka ujscie glowka :) jak sie ruszy to pocieknie :) czekamy na polozna. Sie nawet ubralam wzglednie jak człowiek i sie okazuje, że koszula za 20zl super ukrywa brzuszek :)
1496310659-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do dupy to na razie. :/

Wody odchodzą. Do szpitala muszę pojechać, bo muszą dać antybiotyk.
Ale rozwarcia w zasadzie nie ma.
Zatem jak się nie ruszy, to mogę leżeć i kilka dni do wywołania.

I się martwię o Młodego. :(
 
Cumelek
emoji16.png
- czyli że z małopolski ?
Moja wiocha leży na granicy podkarpackiego i małopolskiego. Jeszcze nie góry, ale już nie płaszczyzny :)
Ze swojskiego słownictwa przywiodłam do Warszawy jeszcze "fosę", "zaprzyj drzwi" i "strugaczkę", no i standardowe "na pole" :)

@Olo32 - jaki brzuszek?!! przecież u Ciebie tam już nic nie widać!
A ja się właśnie odważyłam stanąć na wagę. Mam 1 kg więcej niż sprzed ciąży. I chciałabym, żeby to już tak zostało :)

@Karlik - fajną masz tę swoją siostrę, że tak o Tobie pomyślała w tym szpitalu :)
Co do szpitali - ja miałam rodzić w Zofii, ale wylądowałam na Karowej. Bardzo polecam Karową bo opiekę mają super i jedzenie dobre :) Zofia też dobra opcja, ale np mój ginekolog powiedział, że na Karowej są lepiej przygotowani na trudne przypadki.
 
waraai - nie martw się, już prawie cały tydzień za Wami, Jeden dzień został w szkole, rodzice wrócą zaraz. Da chłopak radę. jedź i mysl o Królewnie.
 
Dziewczyny z Warszawy napiszcie krótko w którym szpitalu rodziłyscie i czy jesteście zadowolone.
Siostra zbiera info :-) Mieszka na Powiślu i najbliżej ma na Karową, ale lekarke ma z Zofii :-)
To jej 3 dziecko ale nigdy nie rodziła w Polsce - he he się zdziwi :-)

waraai - jak wody odpływają to masz 6 godzin :-)
klaudi_i_nikodem - zus w kosmos wyp... ja nie wiem czemu mają kłopoty sprawiać ( złodziejstwo!), po testach sprawa jest przeciez oczywista!
Ja na Zelaznej. Zadowolona jestem bardzo. Pierwszy dzien na patologii byl tylko straszny, bo wieczorem nie wiedzialam juz, co sie ze mna dzieje i panikowalam. Sale porodowe sa super. Przestronne, oddzielne dla kazdej rodzacej, z wanna, toaleta, drabinka, pilkami itp. Personel bardzo pomocny, nie trafilam chyba na nikogo, kto by mnie wkurzyl czy cos. Wszystkie sprzety do obslugi dzieci sa zapewnione przez szpital - trzeba miec tylko swoje pieluchy. Warunki bytowe dobre, chociaz gorac straszny ;) jak im sie robi zator, to kombinuja, zeby wszystko ogarnac - jak nie bylo miejsc na poloznictwie to polozyli nas na zaadaptowanej na sale położnicza sali porodowej. W kazdym pokoju jest lazienka, wiec jest wygodnie. Pokoje max 3 osobowe z tego co sie orientuje. Jedzenie szpitalbe, ale posilki calkiem obfite. I nie wiem co jeszcze :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do dupy to na razie. :/

Wody odchodzą. Do szpitala muszę pojechać, bo muszą dać antybiotyk.
Ale rozwarcia w zasadzie nie ma.
Zatem jak się nie ruszy, to mogę leżeć i kilka dni do wywołania.

I się martwię o Młodego. :(
Nic się nie martw , chłopak da radę. Myślę że tym bardziej będzie się starał pokazać Ci że możesz na niego liczyć.
Czas rodzić [emoji16].
Opór psychiczny tylko Cię zestresuje i zablokuje poród.
Zmieniaj mi tu zaraz nastawienie na
"Lecę rodzić, zaraz wracam a po drodze świeże bułki kupię i truskawki [emoji12]"

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Waraii powodzenia, ja też dokładnie 3 tyg temu urodziłam,
lalamido ja mam beagla ma 15 msc i na początku bał się trochę małego a teraz ciągle to go wacha i chce lizać,
Pja00 -10 i zostało jeszcze 11,
u mnie mały przyzwyczaił się do spania na rękac0h i teraz nie wiem jak go tego oduczyc, wczoraj cały dzień ręce albo pierś,
ja też dokarmiam mały mało ssie i szybko zasypia ale przybiera ładnie wczoraj ważył 4 kg
Olo Ty to masz przygody, dziewczyny troche mi sie teskni do ciaziwego brzuszka a tu juz czerwiec,
 
Do góry