reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jeeeeee!!! Piekna Kruszynka!!! Gratulacje! Jak sie czujesz?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karlik - biedna Ty kochana.. trzymaj się dziewczyno! Paskudztwo niech szybko leczą. Wiadomo, że córy, mąż i Ty cierpicie, ale dobrze, że możesz być z synem. On najmniejszy najbardziej Ciebie teraz potrzebuje. Dasz radę. Ciuchy wypierzesz w umywalce. Wyschną wsłońcu i górskim wietrze. W jedynce to możesz nawet półnaga paradować, nikt Cię podgłądał nie będzie. Będzie dobrze. Męża masz zaradnego, da radę!

@milkaklaudia - gratulacje!!! Śliczna córa!! Odpoczywaj teraz a od jutra opowiadaj!
 
Jak długo bolą brodawki? Jest szansa że się wyrobią i przestaną boleć... Masakra

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak długo bolą brodawki? Jest szansa że się wyrobią i przestaną boleć... Masakra

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie bolały ok 2 tyg teraz nie bola wcale na początku używałam laktatora to w pewnym momencie były zqkrwawione używałam maltan i smarowalam własnym mlekiem mąż kupił mi pureLAN ale ta masc 6 dych kosztowała i nie użyłam ani razu
 
reklama
Mnie bolały ok 2 tyg teraz nie bola wcale na początku używałam laktatora to w pewnym momencie były zqkrwawione używałam maltan i smarowalam własnym mlekiem mąż kupił mi pureLAN ale ta masc 6 dych kosztowała i nie użyłam ani razu
2 tygodnie? Huh, jakos damy rade. Ja mam wrazenie, ze przez te strupy mloda sie musi nameczyc, zeby mleko ruszylo i jeszcze mocniej ssie i robi sie bledne kolo :| ja tez smaruje swoim mlekiem, wietrze, uzywam purelanu ale dokupie chyba jeszcze lansinoh ;)

@mamaAWR ja w dwojce paradowalam polnaga ku uciesze ksiedza ;) ale masz racje - w jedynce lepiej , bo mpzesz chociaz pospac i nikt Ci nie przeszkadza. Badz dobrej mysli @Karlik i sie nie stresuj.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry