reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Też dołączam do prośby Oli- zarzuc nas linkami jak coś fajnego znajdziesz Karlik.
Waraai, no jak to tak przez ubranie??? Bepanthen masz? Powinien trochu złagodzić...
Milka, koleżanko droga- królujesz dzisiaj w moich myślach!
 
Ja najpierw przewijam potem karmię. Z mokrą pieluchą do cyca się nie weźmie :p
Jak widać każdy ma swoją metodę :)

Co do bioder i bóli to mnie poza "łonem" po szyciu nic nie bolało. Nie wiem ile mam w biodrach, ale mało - rozmiar 34. Z tym że Młody też drobinka więc jakoś mocno się nie rozpychał.
Mnie nie mierzyli wogóle przed porodem.
 
U nas tez funkcjonowalo najpierw pielucha, potem cyc, ale zdarza sie, ze do cyca przykladam mocno draca sie Marysie :) moze faktycznie system dac troche, przewinac, dac reszte sie sprawdzi. Chociaz az drze na mysl o dwoch przystawianiach w momencie, w ktorym mam mocno pogryzione brodawki :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
o 18 przyszła do mnie pani doktor noworodkowa z newsami z laboratorium:
crp spada -super
w posiewie krwi wyszedł gronkowiec - buuuu
zmieniamy antybiotyk i zostajemy kolejnych min. 7 dni!! - buuuu

prawdopodobnie to załapałam jak zakladali mi w szpitalu szew w 38 tyg. - takie spa- no a młody ode mnie

za to zmienili mi sale na septyk. mam jedyneczke z łazienka i takim widokiem....
 

Załączniki

  • IMG_1534.JPG
    IMG_1534.JPG
    470 KB · Wyświetleń: 125
  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 124
Obogowie!
Chcę rodzić w górach!
Wszystko chcę w górach zresztą.. [emoji6]


Co z ekipą pozostawioną w domu, @Karlik? Jak sobie radzicie?
 
najpierw pielucha - potem cyc - słuchanie darcia dłużej :-), możliwe że po jedzeniu przewijka na nowo bo kupa
najpierw cyc - potem pielucha - moj zasypia przy cycu a przewinięcie to rozbudzenie go i potem problem
najpierw cyc- potem pielucha- znów cyc -odrywanie od cyca może wzbudzać niezadowolenie młodego, ponowne przystawianie to ponowny ból brodawki, ponowne karmienie to możliwość kolejnej konieczności przewinięcia po konsumpcji....

Mieszam style w zależności od długości przerw i samopoczucia obu stron.....

Olo - moja lewa brodawka jest jak po wojnie. dziury, naderwania, strupy. jak młody rozmasowuje przed wyciekaniem pokarmu to jestem na wdechu z zaciśniętymi wszystkimi mięśniami, nawet tymi o których istnieniu nie wiedziałam.....
waraai - ja się poryczałam właśnie ze względu na pozostawioną ekipę.... Dziewczyny już tak tęsknią że jedna drugiej powiedziała, że Karol ma robaczka i zostanie w szpitalu rok albo przynajmniej do jesieni.... druga dzwoni z płaczem, że chce się do mnie przytulić... i miało być do niedzieli, potem do wtorku a teraz jeszcze tyle czasu i że to niesprawiedliwe....no smutek, smutek.
Jedna we wtorek zostanie odtransportowana do Krakowa skąd odbierze ją babcia i zabierze nad morze, a druga zostaje i cierpi, i jeszcze ma egzaminy w szkole muzycznej i w ogóle. Mąż ma delegację i na koniec tygodnia musi przyjechać jego mama bo on nie ogarnie wszystkiego.
W ogóle to mi go żal, że musi pogodzić wszystko sam. a ja tu pełna sił, zwarta i gotowa tylko kurde siedzieć na dupie i czekać.....
oby chociaż ta pyszna dieta mnie tu odchudziła..... ;-)
 
reklama
Do góry