reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Podobni a raczej kropka w kropkę to są jak porówna się zdjęcie noworodkowe jednego i drugiego.
Ale co najlepsze obaj mają ta sama grupę krwi [emoji16] A RH+ . Tylko ja B minusowa .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lalamido faktycznie podobni! I jakie skodziaki!!! A te wlosy mlodego mistrz!!

@Karlik my tez testujemy. Sprobujemy cos wypracowac. Poki co jestesmy po kapieli i nie bylo zle! Mloda w miare najedzona, tylko troche poplakala, co w porownaniu do piatkowego lamentu z twarza czerwona jak indianin jest wielkim postepem :)

Gory piekne, ja uwielbiam po stokroc. Szkoda, ze maz mniej (ja uwielbialam chodzic po Tatrach, teraz pewnie kregoslup by nie dal rady, a maz uznaje gory tylko wtedy, kiedy mozna z nich zjechac na desce ;)).

Trzymaj sie Karliku!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik, tak mi przykro że Was poczęstowali tym gronkowcem :( domyślam się jak cierpisz z powodu dziewczyn, one też biedulki... Oby tylko szybko udało się pozbyć dziada!
U nas wczoraj pierwsza noc bez kupy! Ciekawe czy dzisiaj też, to dużo ułatwia jak jest bez przewijania... Jutro mamy 2 tygodnie!!
 
lalamido - ja tez b minus! i dwójka moich dzieci po mnie a jedno po tacie 0 minus.
a podobienstwo u nas tez idzie równo z grupa krwi :-)

martwie sie o Miklaklaudia
 
SI_20170528_211658.jpg
 

Załączniki

  • SI_20170528_211658.jpg
    SI_20170528_211658.jpg
    221,4 KB · Wyświetleń: 559

Śliczności. :)





Upiekłam rustykalny jabłecznik z rabarbarem na kruchym cieście (przy okazji poparzyłam sobie pół dłoni, bom talenciarz wypadkowy pierwszej wody [emoji6]).
Przepakowałam torbę panny do szpitala o większe ciuszki.
Popełniłam kosmicznie długi spacer z synem i pograłam z nim na konsoli w gry.
Obejrzeliśmy Piękną i Bestię.
Wyprałam cokolwiek, co dało się wyprać.
Poczytałam książkę, kimnęłam się z kotem.

I zastanawiam się, jak to wszystko uda mi się powtorzyć nie będąc w dwupaku. :p



I, właśnie, @milka cotam cotam????!??


@Karlik musisz być dobrej myśli. Jak tylko wrócisz, odbijesz sobie czas z dziewczętami, tym bardziej, że za rogiem wakacje. Ale rozumiem Cię i je także. Trudne chwile przed Wami. :(
 
i wiecie czego mi potrzeba? Żeby mi ktoś zabrał rzeczy do prania, wyprał i przywiózł z powrotem. biustonosz, koszulkę... a k... nie ma kto i nie ma jak....
 
reklama
To nie pozostaje Ci nic innego jak ręczne pranko w umywalce, przeżyjesz!
Milka kobieto!!! Odezwij się bo na zawał zejdę!
 
Do góry