reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

olo - mój tez się wścieka jak mu łeb trzymam, jakby się dusił i piszczy ale robie mu ciiii i po kilku próbach odpuszcza :-) Super że maluszki świadkowej są w dobrej kondycji.
marta:-) - ale numer z tymi siostrami!! Twoja pierwsze dziecko?
martussa- Babeczka już spora. Mój podobno przybiera codziennie ale musiał sporo spaść bo teraz waży 3,5 a urodził się 3,67. Zanim wyjdziemy to pewnie dogoni swoją urodzeniową.
 
reklama
Ja dziś korzystam z upału...dwa prania wyprane i jedno już pozbierane bo wszystko schnie jak głupie.
Dziecię śpi...pewnie jeszcze chwila ciszy i zaraz glodomorek się obudzi...

Martussa, to ładnie przybieracie. My w czwartek 3960 gram wiec tez prawie 4 kilo...

A dziewczyny pierwsze szczepienie po skonczonym 6 tygodniu prawda? czyli co najlepiej 7 lub 8 tydzien ? kombinuje bo nasze szczepienie przypada w tydzien Boze Cialo i niewiem czy zaszczepić przed wyjazdem czy lepiej po przyjezdzie z nad morza. Bo moze dostać gorączki po szczepieniu....co myślicie ?
 
Karliku, tak to Jej pierwsze dziecko...sami nie wiedzieli czy chcą juz czy nie bo siostra zaczęła doktorat ale wyszlo ze będą miec malenstwo :) jednie ta toksoplazmoza trochę cisnienie Nam podniosla...
Młoda tez spadła z wagi w drugiej dobie najwięcej z 3250 do 2980 czy cos takiego a zaraz potym tyje codziennie okolo 50 gram wg poloznej... stwierdzila polozna...tlusciutkie mleko mam ;-)
 
@marta:-) Pestka pokazuje 28stopni. Ja pierwsze pranie zrobiłam o 7. [emoji12]

Jadę właśnie na KTG do szpitala.
Jak chodzę, sprintem już ostatnio, to nawet nie czuję, że mam brzuch.
No, czuję, kiedy panna wypycha girki, a te jakby chciała wystawić w zasadzie na wciąż. [emoji6]


Dziś mam imieniny. Nie sądziłam, że doczekam, a nawet przeczekam ten dzień, bo dziewczę nie kwapi się w ten piękny, słoneczny maj zupełnie.
Dziś też wskakuje 10 miesiąc, jak nawet nie powąchałam piwa! ☹️[emoji6]


Podobno szpitale w naszym mieście są tak przeładowane, że odsyłają do ościennych placówek.
Ciekawe, czy odeślą mnie za tydzień z tym moim sercem. ;)


W ogóle ten rok obradza w bliskie porody. ;)
Mój syn dwie siostry w tym roku nabędzie.
Moja kuzynka ma już synka przy sobie.
Siostra bratowej też w grudniu.

@Karlik, @marta:-) fantastyczne kuzynostwo będzie u Was. :]
 
Wszystkiego najlepszego Waraai :) moja mama ma też dziś imieniny....

a co z porodowek też odsyłają? to może przetrzymaj ten boom ;)
 
@milkaklaudia Gratuluję :) Twoja Klaudia urodziła się w dzień moich 29 urodzin i w 6 rocznicę ślubu :D

Co do piersi... też mam problem ;( boli jak nie wiem przy dostawianiu. Właśnie testujemy maltan... modlę się o postęp w sprawie.

U nas w czwartek była położna i mała ważyła 3650g czyli 300g więcej niż przy wtorkowym wypisie.

Pogoda piękna, od soboty sobie wychodzimy, ale mojej Ani coś wczoraj w wózku nie pasowało... zobaczymy dzisiaj.

Powoli dochodzę do siebie :D
 
A co do karmienia, to chwyta piers, ale zaraz ja puszcza. Wydaje mi sie, ze sie wkurza, ze mleko od razu nie leci. A brodawki smaruje mlekiem przed karmieniem. No nic bedziemy eksperymentowac.

Poki co eksperyment najpierw karmienie, potem pielucha zdal egzamin - ryku przy zmianie pieluchy brak, nawet pepek i oczy pozwolila wyczyscic :) a potem spanko, juz bez cyca.

Ide ja zapisać do przychodni i moze od razu sie dowiem, czy jej dzwieki wydawane przy karmieniu to norma..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry