reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzień dobry Drogie Panie :)

MilkaKlaudia, wspaniałe wiesci!!!! gratulacje !!!!
Karlik, bardzo współczuję ale Ty jesteś silna babka i Karolek Cie dodatkowo wzmocni i dacie radę...niech to dziadostwo odejdzie od Was i wrocicie do domku....mocno przytulam....

Mnie o dziwo brodawki nie bolaly...smaruje kremem na noc a odrazu po porodzie smarowalam parę razy dzienne. Odnośnie zmiany pieluchy to po dlugim spaniu pierwsza jest pierś bo inaczej złość panniny że ho ho....
A mi juz zaczęły włosy wypadać... w ciazy ani jeden włosek nie spadł a teraz juz sie zaczyna linienie....
 
reklama
MilkaKlaudia - GRATULACJE. Jest piękna, cieszę się bardzo że juz jesteście razem!!

dziewczyny - macie racje z tym praniem w umywalce! nie wpadłam na to :-)

olo- mnie pomagają dwie rzeczy na ta dziurawa brodawkę - przystawianie dużo głębiej ale żeby sie dało nie moze byc twarda piers i brodawkę trzebaa w palcach rozmiekczyc- tak, żeby cala otoczka była w buzi i trzymanie dziecka za głowę zeby sie nie wysunęło bo mój ma tendencje do zsuwania sie żeby za sam "dzyndzel ciągnąć".
ja mam tylko bepanthen ale najczęściej tylko wietrze i mlekiem smaruje. nie mam nawet gdzie tych maści o których piszecie kupić.
DaWo- dwa tygodnie - do miesiąca z tego co pamiętam ten ból. zawsze mam z jedna piersią koszmar! :-(
marta;) - jak było nad morzem? pogoda dopisala? Stas zadowolony? Mąż zregenerował siły ? a jak Ola zniosła podróż i zmianę otoczenia? Ty sie bardziej zmeczylas czy zrelaksowalas?
waraai- gratuluje dobrnięcia do samiutkiego końca - nawet fiordy panny nie wykurzyły ani tańce ani tatuś :-) To teraz kiedy Ci pasuje? która to klasa taka męcząca w tym gimnazjum?
 
Karliku, mialo byc tak pięknie z morzem i dobrze ze Wam pisalam ze może pojedziemy bo nie pojechaliśmy bo Pan Mąż :) wrócił wieczorem i z bólem gardła i kaszlem wiec brak sił na jazdę i cala sobotę przespał ale pogoda dopisala wiec cala sobota i niedziela na dworze w ogrodku i na spacerach....Mlody dostal nowy rower wiec nie dawal spokoju i tylko na wycieczki chciał jeździć wiec oni na rowerze a ja za nimi wozkiem...próbowałam ich dogonić i maz sie śmiał że pędze tym wozkiem jak zlomiarze...zeby zdążyc po złom...kto pierwszy....;) wiec morze dopiero na weekend Boże Ciało wtedy to juz napewno...bo musze tam posprzątać przed sezonem...
 
@Karlik dzieki! Staram sie ja jak najglebiej 'nakladac' ale czesto skubana wierzga lapkami plus dopiero za 3-4 razem chwyta piers porzadnie, a te pierwsze razy jej sie nie podobaja i wypuszcza.. Ja nie wiem, czy ten purelan pomaga. Natluszcza, to na pewno. Ale czy cos wiecej? Aronoł

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karlik dzieki! Staram sie ja jak najglebiej 'nakladac' ale czesto skubana wierzga lapkami plus dopiero za 3-4 razem chwyta piers porzadnie, a te pierwsze razy jej sie nie podobaja i wypuszcza.. Ja nie wiem, czy ten purelan pomaga. Natluszcza, to na pewno. Ale czy cos wiecej? Aronoł
Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom

Identyko mój robi, bierze puszcza i wtedy ja odlatuje, więc przypomniałam sobie jak mi kiedyś laktacyjna mówiła, żeby trzymać delikwenta za łebek od tyłu i nie puszczać jak się dobrze nasadzi - nawet na siłę.
marta:-)
- ważne że weekend na dworze. Włosy musza wypaść te które miały wylatywac przez 9 miesięcy. Licząc że miesięcznie moze wypaść do 200 włosów to X 9 miesięcy uzbiera się 1800 włosów.
Przy długich to wrażenie łysienia - he he he

Właśnie moja siostra mi powiedziała że jest w CIĄŻY!! ma dwóch synów 13 i 11 lat i w grudniu spodziewa się 3 dziecka - oni sa rocznik 1975!! CUDOWNA WIADOMOSĆ!!
 
To przybijam piątkę....moja siostra też poinformowała ze jest w ciąży i na początek grudnia termin :) i jutro przyjeżdża do Poznania do lekarza i do Mnie bo coś ją niepokoi z wynikami toksoplazmozy i ma lekarza jutro w Poznaniu na konsultacje.
 
Wysyp dzieciów!! A propos dzieci mojej świadkowej już same oddychają, Aga nakręca laktację laktatorem i efekty są, więc super i jesteśmy wszyscy dobrej myśli :)

@Karlik jak tak się z nią siłuję, to beczeć zaczyna. Nic to, będziemy kombinować ;)
 
Rozumiem Olo ze Maryska nie łapie odrazu piersi tak ? niewiem na ile to pomoże ale u w szpitalu położna dziewczynie pokazywala żeby troche mleka wycisnąć i dopiero przystawić dziecko. Ale jak puszcza to faktycznie z tym trzymaniem główki dobry pomysł.
 
reklama
@milkaklaudia hurra! Gratuluję i całuję! wracaj do sił!! :D
@Karlik jaki widok!!! Wiem, wiem, lepiej byłoby w domu, rozumiem doskonale, ale jak mus to mus i Karola trza wyprowadzić z infekcji! A lepiej, byś Ty była z nim :D

Byliśy kontrolować dziś wagę młodej - w 2 tyg nabrała 500 gramów, więc jest dobrze, aktualnie waży 4100. Nadal ma jakieś nieliczne pleśniawki i dostała nystatynę w zawiesinie do dzióbka... ech :)

Pizga dziś więc nie wiem co ze spacerem, chyba w szczelnie zamkniętym bolidzie :D
 
Do góry